ماهنامه پیوست شماره ۹۹

آخرین شماره ماهنامه پیوست در سال ۱۴۰۰ موضوع اقتصاد پخش آنلاین در ایران و وضعیت اقتصادی پلتفرم‌های این حوزه را به عنوان تیتر یک انتخاب کرده است.

تیتر «نبرد گلادیاتورها» که بر روی جلد و ابتدای پرونده مرتبط با این پرونده آمده، به نبرد پلتفرم‌ها با یکدیگر و رگولاتوری در این حوزه اشاره دارد. در گزارش اول پرونده نگاهی شده است به روندی که پلتفرم‌های پخش آنلاین از ابتدا تاکنون طی کرده‌اند و وضعیت امروز آنها از نظر رقابت، تنظیم مقررات و میزان مخاطبان. در ادامه گفت‌وگویی با مدیرعامل و معاون اجرایی فیلیمو آمده است و پس از آن در قالب اینفوگرافیک به بازار پخش آنلاین در این نگاهی داشته‌ایم. گفت‌وگوهایی با معاون تنظیم بازارا و توسعه کسب‌وکار ساترا و هم‌بنیان‌گذار پلی‌پاد و همچنین گزارشی درباره اسناد ساترا درخصوص رقابت در حوزه صوت و تصویر و پخش آگهی در این پلتفرم‌ها از دیگر مطالب این پرونده هستند.

در بخش باشگاه مدیران زندگی و دوران کاری علی کرمانشاه از مدیران ارشد بانک مرکزی مرور شده و پس از آن شرکت حرکت اول و استارت‌آپ مستر بلیط معرفی شده‌اند.

در بخش خدمت و تجارت پرونده‌ای درباره احراز هویت غیر حضوری آمده است که در این پرونده علاوه بر گزارش‌های مختلف، گفت‌وگوهایی با رئیس مرکز فناوری اطلاعات قوه قضائیه و مدیر راهبری سجام گنجانده شده است.

بررسی روند حقوق فناوری در قرنی که گذشت، مدیریت سطح خدمات در قراردادهای SaaS، معرفی گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE و پرونده‌ای با موضوع جامعه بدون پول نقد (Cashless Society) از دیگر مطالب این شماره هستند.

مرور کامل پیوست ۹۹ را بشنوید:

دانلود ماهنامه راهنمای اشتراک
https://pvst.ir/bzs
ورودی
گزارش ماه
باشگاه مدیران
خدمت و تجارت
حقوق و فناوری
راه حل
پیوست جهان