skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

تماس با ما

نمایش فرم تماس

فرم تماس

ماهنامه پیوست

ماهنامه پیوست اولین رسانه مدیریتی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است. این ماهنامه در حقیقت حاصل وصلت روزنامه‌نگاری فناوری ایران با راهبران بازار فاوای کشور است که می‌کوشد گره‌ها و چالش‌های سیاست‌گذاری، مدیریت و توسعه کسب و کار در این بازار را شناسایی کند و با همراهی نخبگان این بازار برای آنها راه‌حلی ارایه کند.

از جمله مهمترین بخش‌های این ماهنامه که توسط جمعی از روزنامه‌نگاران با سابقه این حوزه و مدیران ارشد فناوری کشور تاسیس شده است می‌توان به پرونده ماه، باشگاه مدیران، خدمت و تجارت، حقوق فناوری اطلاعات، پیوست جهان و راه‌حل اشاره کرد. پرونده‌ای مفصل در مورد مهمترین اتفاق هر ماه، ثبت تاریخ شفاهی در قالب گفت و گو با یک مدیر، یک شرکت باسابقه حوزه فناوری و استارت‌آپ‌ها، معرفی و بازشناسی خدمات بانکداری و دولت الکترونیک، استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای فناوری اطلاعات کشور و معرفی مهم‌ترین گرایش‌های فناوری در جهان در همین بخش‌ها از ماهنامه اتفاق می‌افتد.

ماهنامه پیوست که زمستان سال ۱۳۹۱ رسما کار خود را با ۱۲۰ صفحه تمام گلاسه آغاز کرده است در سال‌های اخیر توانسته روایت به‌روز‌تر و جوان‌تری هم از اخبار راهبری فناوری اطلاعات کشور روی سایت و توییتر خود ارایه کند. مجموعه تصویری « پیوست سی» هم بخشی از همین رویکرد چندرسانه‌ای به مخاطبان جدید است.

برای ارتباط با پیوست علاوه بر فرم تماس و شماره تلفن‌هایی که در پایین همین برگه اعلام شده است می‌توانید از روش‌های زیر نیز استفاده کنید.

ایمیل پیوست:

info@peivast.com

تماس با پیوست:

 ۰۲۱-۴۲۸۲۴۰۰۰

ارتباط با تلگرام تحریریه پیوست:

epeivast@

ماموریت

ماهنامه پیوست در کنار ارایه صادقانه و حرفه‌ای اخبار و تحلیل‌های حوزه فناوری اطلاعات ایران می‌کوشد با استفاده از شبکه و شناخت خود در میان نسل‌های مختلف مدیران فناوری اطلاعات ایران یک پل برای رسیدن ایده‌ها و نظرات بخش‌های مختلف بازار به یکدیگر باشد. رویدادهایی همچون افطاری سالانه پیوست یا عصرانه‌های پیوست تجسمی از همین ماموریت هستند.

چشم انداز

ماهنامه پیوست در چشم‌انداز خود می‌کوشد تاریخ، ایده‌ها و چالش‌ها را برای نسل رو به گسترش بازار فناوری ایران صادقانه و حرفه‌ای ثبت و بازگو کند تا این میراث رسانه‌ای زمینه‌ای برای رونق بازار فناوری ایران، تعقل در حاکمیت ارتباطات کشور و توسعه تشکل‌های مردم‌نهاد در این بازار باشد. از دید بنیانگذاران ماهنامه پیوست آگاهی، پیشران توسعه پایدار این بخش است و موتور آن خود فعالان حقیقی این بازار هستند.

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو