skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آیا افزایش قیمت‌ها اینترنت ثابت را نجات خواهد داد

و اینک تعرفه

۹ مرداد ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۱۳ دقیقه

شماره ۷۰

برای بوکمارک این نوشته

«اعتراض شرکت‌های اینترنتی به کاهش نرخ اینترنت/ تعرفه پایین دیتای موبایل به توسعه اینترنت ثابت ضربه می‌زند/ کاهش بیشتر قیمت اینترنت با مصوبات جدید رگولاتوری امکان‌پذیر نیست/ قیمت اینترنت در ایران ارزان‌تر از کشورهای توسعه‌یافته/ با این تعرفه‌گذاری اینترنت امکان توسعه شبکه را نداریم/ اعتراض ۱۶ شرکت اینترنتی به حذف فضای رقابت آزاد/ اینترنت ارزان موبایل نباید جایگزین ADSL شود/ و…» این جملات تنها تیتر خبری برخی از اعتراضاتی است که مدیران شرکت‌های اینترنتی با واسطه قرار دادن رسانه‌ها به گوش مدیران وزارت ارتباطات رسانده‌اند. تیترهایی که از سال ۹۲ تاکنون بارها از سمت این مدیران تکرار شده و پیوسته واکنش وزارت ارتباطات هم به این درخواست یک جمله بوده: تعرفه اینترنت ثابت تغییر نمی‌کند. چه زمانی که محمود واعظی در سال ۹۲ وزیر ارتباطات شد و چه از دو سال پیش که محمد‌جواد آذری جهرمی بر این جایگاه تکیه زد، یک سیاست در این وزارتخانه نسبت به تعرفه اینترنت ثابت حکمفرما بود؛ کاهش یا ثابت نگه داشتن تعرفه. این سیاست حتی در دوران جهرمی پررنگ‌تر هم شده است.

وزیر ارتباطات کابینه دولت دوازدهم هیچ‌گاه نظر مثبتی نسبت به نحوه توسعه اینترنت ثابت توسط ۱۷ شرکت‌ فعال این حوزه نداشته و این موضوع در اظهارنظرهای مختلفش نیز کاملاً مشهود است. جهرمی در توییتر یا طی مصاحبه‌های مختلف در واکنش...

با وارد کردن کد تخفیف stayhome تا پایان خرداد از اشتراک آنلاین سه ماهه پیوست رایگان استفاده کنید.

وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

این مطلب در شماره ۷۰ پیوست منتشر شده است.

ماهنامه ۷۰ پیوست

برای بوکمارک این نوشته

دانلود نسخه PDF
http://pvst.ir/21z
سونیتا سراب‌پوردبیر پیوست آنلاین

  سال ۸۵ و با انتخاب رشته‌ دانشگاهی که نقشی در آن نداشتم وارد حوزه روزنامه‌نگاری شدم و حالا عاشق این کارم. ۱۲ سال است که به صورت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کار می‌کنم؛ ۸ سال از این مدت به کار در تحریریه روزنامه‌های دنیای اقتصاد و ایران گذشت و با روزنامه‌های سرمایه، هم‌میهن، همشهری و اعتماد نیز همکاری داشتم. از سال ۹۷ مسیر فعالیتم تغییر کرد و در نهایت رسیدم به تحریریه پیوست.

  تمام مقالات

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  Back To Top
  ×Close search
  جستجو