skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

حمید محمدی از ریاست اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی استعفا داد

تحریریه پیوست

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

حمید محمدی، مدیرعامل دیجی‌کالا

حمید محمدی، به عنوان دومین رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی، از ریاست این اتحادیه استعفا داد و هیات مدیره اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی نیز با استعفای وی موافقت کرده است.

به گزارش پیوست، اولین درخواست استعفا حمید محمدی از ریاست اتحادیه در ۷ بهمن ماه به این اتحادیه ارائه شده بود اما از آن زمان به بهانه برگزاری انتخابات دور آتی هیات مدیره، هیات مدیره بررسی این موضوع را به تاخیر انداخته بود.

حال به نظر می‌رسد با نامشخص بودن زمان برگزاری دور دوم انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی، هیات مدیره این اتحادیه نیز بررسی این درخواست را در دستور کار خود قرار داد. حمید محمدی شهریورماه ۱۴۰۰ پس از استعفای محمد کرمی از ریاست اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد. او در زمان ریاست محمد کرمی بر اتحادیه، نایب رئیس اول اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی بود.

طبق قانون نظام صنفی با استعفای رئیس اتحادیه، نائب رئیس اول به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب می‌شود که در شرایط فعلی نیز فرشاد وکیل‌زاده، نایب رئیس اول اتحادیه کسب وکارهای مجازی است اما هنوز نامه ریاست وی برای اتحادیه صادر نشده است.

حمید محمدی از همان زمان که به عنوان رئیس انتخاب شد اعلام کرد که به دلیل مشغله کاری فقط به صورت محدود و در یک دوره زمانی کوتاه و برای دو تا ۳ ماه می‌تواند ریاست اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی را برعهده بگیرد.

مقرر شده بود تا در همین دوره امکان برگزاری انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی نیز فراهم شود اما به دلیل انتقادات شدید برای درخواست فیلتر تعدادی از کسب‌وکارها که از سوی اتحادیه مطرح شده بود و همچنین به تاخیر افتادن زمان برگزاری انتخابات به صورت مکرر و در نهایت لغو انتخابات با مطرح شدن تفکیک اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی به دو اتحادیه توزیعی و خدماتی مجازی و نامشخص بودن زمان برگزاری تاریخ اتحادیه موجب شد تا حمید محمدی بر استعفای خود تاکید کند.

هر چند تاکنون فقط یک دوره انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی برگزار شده است و برگزاری دور دوم انتخابات آن همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما در صورت تعیین رئیس جدید برای اتحادیه، این سومین رئیسی خواهد بود که در یک دوره از اتحادیه روی صندلی ریاست آن می‌نشیند.

https://pvst.ir/ccj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو