skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

لغو انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی ابلاغ رسمی شد

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

هیات عالی نظارت لغو انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی را به صورت رسمی ابلاغ کرد؛ این در حالی است که در روزهای گذشته نیز اطلاعیه لغو انتخابات منتشر شد اما ابلاغ رسمی به دست اتاق اصناف و کاندیداهای انتخابات نرسیده بود.

به گزارش پیوست، غلام‌علی مهدوی، دبیر هیات عالی نظارت، در نامه‌ای خطاب به مدیران کل صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان کشور، با توجه به موافقت مقام عالی وزارت با نامه معاون تجارت و خدمات در رابطه با تخصصی کردن اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی با تفکیک این نهاد صنفی به دو رسته توزیعی و خدماتی با احترام به کاندیداهای این انتخابات و اعضای اتحادیه لغو رسمی انتخابات روز ۱۹ اردیبهشت‌ماه اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی را اعلام کرد.

در ادامه این ابلاغیه رسمی اشاره شده است که دبیرخانه هیات عالی نظارت مطابق با دستور وزیر صمت در اسرع وقت مراحل قانونی تفکیک را طی خواهد کرد تا با مشارکت حداکثری اعضای این حوزه نوپا و مهم صنفی انتخابات برگزار شود.

ابلاغ رسمی لغو انتخابات اتحادیه از سوی هیات عالی نظارت

در روزی که گذشت سعید ممبینی، رئیس اتاق اصناف، در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرده بود که هیچ ابلاغ رسمی‌ای مبنی بر لغو انتخابات دریافت نشده و از نظر این نهاد انتخابات اتحادیه در روز ۱۹ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

از سویی دیگر، اعضای ائتلاف تاد نیز امروز در نشست خبری خود با خلاف قانون خواندن پیشنهاد تفکیک اتحادیه آن را غیرکارشناسی اعلام کرده بود.

انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی پس از بیشتر از ۶ ماه تاخیر قرار بود ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برگزار شود اما گویا تخلفات نسبت داده‌شده به این اتحادیه موجب شد تا وزیر صمت با پیشنهاد تفکیک این اتحادیه که از سوی معاونت تجارت و خدمات این وزارتخانه ارائه شده بود، موافقت کند. حال باید منتظر ماند تا شرایط انتخابات اتحادیه‌های تفکیک‌شده مشخص شود.

https://pvst.ir/cba
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو