skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی به تعویق افتاد

۲۱ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

انتخابات کسب و کارهای مجازی

برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری کسب و کارهای فضای مجازی که قرار بود دو روز دیگر ۲۳ فروردین ماه برگزار شود تا پایان ماه رمضان به تعویق افتاد.

به گزارش پیوست، دبیر هیات عالی نظارت بر اصناف ، غلامعلی مهدوی، با تایید این خبر اظهار امیدواری کرد تا این انتخابات بعد از ماه رمضان برگزار شود . او دلیل این تعویق را هم‌زمانی برگزاری این انتخابات با ماه رمضان عنوان کرد. به گفته او چون این انتخابات به صورت کشوری برگزار می‌شود، احتمال خارج شدن افراد از شهرشان وجود دارد از همین رو تصمیم گرفته شد انتخابات بعد از ماه رمضان برگزار می‌شود.

تاریخ جدید برگزاری انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی هنوز اعلام نشده است. زمان برگزاری انتخابات باید از سوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اعلام شود.

نامه تعویق در برگزاری انتخابات اتحادیه
نامه تعویق برگزاری انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی

اتحادیه سراسری کسب و کارهای مجازی اواخر اسفندماه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود دومین دور انتخابات این اتحادیه ۲۳ فروردین ماه برگزار می‌شود. برگزاری این انتخابات در سکوت خبری مورد انتقاد بسیاری از فعالان و کاندیداهای این حوزه قرار گرفت.

این چندمین بار است که زمان برگزاری این انتخابات به تعویق می‌افتد، تاریخ اولیه برگزاری انتخابات هیات مدیره اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی، شهریورماه ۱۴۰۰ اعلام شده بود اما به دلیل همه‌گیری کرونا این انتخابات به تعویق افتاد و مقرر شد آبان‌ماه این انتخابات برگزار شود، با این حال در آن زمان نیز شرایط برگزاری انتخابات مهیا نشد و در نهایت اعضای هیات مدیره اتحادیه پیش‌بینی کرده بودند تا پایان سال انتخابات اتحادیه برگزار خواهد شد که البته این پیش‌بینی نیز محقق نشد.

حال باید منتظر ماند تا اتحادیه پس از ماه رمضان زمان دیگری برای برگزاری انتخابات اعلام کند.

اخبار تکمیلی در مورد انتخابات اتحادیه از سایت و کانالهای خبری پیوست می‌توانید پیگیری کنید.

https://pvst.ir/c5o

مهرک محمودی روزنامه‌نگاری را از حوزه سینما شروع کرد و در مدت کوتاهی پس از آن، با این سودا که روزنامه‌نگار باید در تمامی بخش‌ها فعالیت کند براساس یک اتفاق خیلی ساده وارد حوزه اقتصادی شد و در روزنامه‌های صدای عدالت، آزاد، ابرار اقتصادی، فرهنگ آشتی، همشهری اقتصادی و غیره به عنوان خبرنگار فعالیت کرد. همانطور که زندگی همیشه براساس اتفاق‌های ساده جلو می‌رود، فعالیت خود را به صورت نیمه وقت در در هفته‌نامه عصرارتباط در حوزه تجارت و بانکداری الکترونیکی آغاز کرد و پس از مدتی این فعالیت نیمه وقت به یک فعالیت تمام وقت تبدیل و ۹ سال به طول انجامید اما باز هم براساس یک اتفاق آنجا را ترک کرد. حال سال‌هاست که پیوست خانه مهرک محمودی است؛ اما تجارت و بانکداری و دولت الکترونیکی تبدیل به حوزه‌های مورد علاقه او شده‌اند.

تمام مقالات

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو