skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

پریا نظری عضو تحریریه

حمید محمدی رئیس هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی شد

پریا نظری
عضو تحریریه

۱۳ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰

حمید محمدی،نائب رئیس اول هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی و مدیرعامل دیجی‌کالا پس از  تایید استعفای محمد کرمی،رئیس هیات مدیره اتحادیه، برای ریاست هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی انتخاب شد.

به گزارش پیوست،محمد کرمی،رئیس هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی تیرماه استعفای خود را به هیات مدیره ارسال کرد و در اوایل شهریورماه دبیرخانه هیات عالی نظارت با استعفای وی موافقت کرد. حالا رضا الفت نسب،عضو هیات مدیره اتحادیه به پیوست گفت که در روزهای باقیمانده به پایان دوره اول هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی حمید محمدی، مدیرعامل دیجی‌کالا، نائب رئیس هیات مدیره اتحادیه، ریاست جلسات را به عهده می‌گیرد و البته درحال حاضر منتظر صدور حکم محمدی از سوی اتاق اصناف هستند.

حمید محمدی
حمید محمدی، رئیس اتحادیه کسب و کارهای مجازی

الفت‌نسب دراین مورد گفت: «آقای حمید محمدی، با توجه به اینکه آقای کرمی استعفا دادند، قبول کرده تا در این چند وقت ریاست اتحادیه را به عهده بگیرد. البته چنین تغییراتی نیاز به تشریفاتی دارد که هم‌اکنون در حال انجام است. منتظر هستیم تا حکم آقای محمدی صادر و به ما هم ابلاغ شود. از شنبه نیز طبق روالی که اتاق اصناف اعلام کند،در خصوص امضای نامه‌ها و موارد دیگر عمل خواهیم کرد.»

او ادامه داد: « آقای محمدی هم نایب رئیس هیات مدیره اتحادیه است و منعی برای امضای نامه‌ها و مجوزها را ندارد. درمورد ریاست هم اجازه دادیم تا اتاق اصناف ایران هم خودشان این موضوع را بررسی بیشتری کنند تا کارها با هماهنگی بیشتری پیش رود.»

در کنار بحث ریاست، دو نفر اعضای عضو هیات مدیره علی البدل هم استعفا داده بودند که طبق قانون تبصره ۴ ماده ۲۲ قانون نظام صنفی اگر اعضا استعفا بدهند یا اخراج شوند یا به هردلیلی نتوانند در هیات مدیره حضور داشته باشند،اعضای جایگزین توسط اتاق اصناف ایران معرفی می‌شوند که در این مورد الفت‌نسب بیان کرد که با اینکه اتاق اصناف باید این ۲ نفر را تعیین کند،هنوز دراین زمینه اتفاقی رخ نداده است.

درمورد انتخابات هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی هم الفت نسب گفت: «کل انتخابات صنفی کشور به خاطر شرایط کرونا عقب افتاده است. اول گفتند تا شهریور انتخابات به تاخیر بیفتد. بعد هم‌اکنون منتظر ستاد ملی کرونا هستیم که اعلام کنند که چه زمانی می‌توانیم انتخابات خود را برگزار کنیم. من فکر می‌کنم تا ۲ ماه آینده انتخابات برگزار می‌شود. به نظر می‌رسد این ستاد منتظر است،تعداد بیشتری از مردم واکسینه کنند. چون برای انتخابات باید به صورت حضوری در اتاق‌های اصناف حضور پیدا کنند.»

https://pvst.ir/auv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو