skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نام و نشان تجاری «ایران‌رنتر» تغییر می‌کند

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۲۶ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مدیرعامل «ایران‌رنتر» از تصمیم این پلتفرم فروش اقساطی برای بازآفرینی برند و تغییرات گسترده در سایتشان خبر داد. «ایرا‌ن‌رنتر» همچنین قرار است اول اردیبهشت‌ ماه از برند و سایت جدید خود رونمایی کند.

امیر حق‌رنجبر، مدیرعامل ایران رنتر در مورد چرایی این تصمیم به پیوست گفت: «ایران‌رنتر را پنج سال پیش راه‌اندازی کردیم و در آن‌زمان ایده ما برای یک استارت‌آپ، پلتفرم اجاره وسایل بود. در این سال‌ها مدل کسب‌وکاری ما چهار تا پنج بار تغییر کرد.»
او ادامه داد: «پس از گذشت ۵ سال مدل کسب‌وکاری ما و مسیری که در آینده طی می‌کنیم، شباهتی با اسم، لوگو و هویت بصری برند اولیه ما ندارد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم برند خود را بازآفرینی کنیم و تمام عناصر برند خود را تغییر دهیم.»
حق‌رنجبر در توضیح تغییر عناصر برند «ایران‌رنتر» بیان کرد: «فعالیتی که در حال‌حاضر ایران‌رنتر انجام می‌دهد، دیگر به اجاره وسایل مربوط نمی‌شود. به همین خاطر باید اسم برند خود را تغییر می‌دادیم. به دنبال آن لوگو و هویت بصری هم باید تغییر یابد. همراه با این موارد، کلیات سایت هم عوض می‌کنیم تا با برند جدیدمان سازگار باشد.»
او با اشاره به اینکه این تغییر برند در راستای کمک به ساخت یک اکوسیستم لندتک در ایران و قدم نهادن در مسیر ارائه محصولات نوآورانه در زمینه تسهیلات مالی است، در مورد محصولات جدیدی که قرار است در «ایران‌رنتر» عرضه کنند، گفت: «ایران‌رنتر یک استارت‌آپ فین‌تکی است که در حوزه وام‌دهی (لندتک) فعالیت می‌کند، در حال حاضر یک پلتفرم خرید اقساطی هستیم و امکان خرید اقساطی از فروشگا‌ه‌های آنلاین یکی از محصولاتی است که ارائه می‌دهیم؛ اما در آینده برنامه ما این است تا محصولات بیشتری در حوزه تسهیلات عرضه کنیم.»

فعالیتی که هم‌اکنون در  «ایران‌رنتر» انجام می‌دهیم، دیگر به اجاره وسایل مربوط نمی‌شود. به همین خاطر باید اسم برند و لوگو و هویت بصری خود را تغییر می‌دادیم.
امیر حق‌رنجبر، مدیرعامل «ایران رنتر»

حق‌رنجبر در ادامه اضافه کرد: «در ایران در زمینه وام‌‌دهی و تسهیلات استارت‌آپ‌هایی که محصولات گوناگون عرضه کنند، نداریم. به همین خاطر ایران‌رنتر پس از بازآفرینی برند و با اسم و برند جدید تصمیم دارد وارد حوزه‌های مختلف وام‌دهی شود و محصولات گوناگونی برای دریافت اعتبار عرضه کند.»
براساس گفته مدیرعامل «ایران‌رنتر» کارت اعتباری، درگاه اعتباری که به زودی رونمایی می‌شود و ارائه وام برای محصولات مختلف مانند خودرو از جمله محصولاتی است که این استارت‌آپ پس از بازآفرینی برند در آینده ارائه می‌دهد. «ایران‌رنتر» همچنین برای تغییر اسم خود، مسابقه‌ای با موضوع حدس نام جدید ایران‌رنتر برگزار کرده است.

به نظر می‌رسد تغییرات جدید در ایران‌رنتر به دنبال جذب سرمایه‌گذاری باشد که سال گذشته این شرکت از سمت فینوا جذب کرد. اسفند ماه سال گذشته ایران‌رنتر از جذب سرمایه‌گذاری از سمت فینوا، نهاد سرمایه‌گذاری شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا خبر داد و اعلام کرد که این سرمایه می‌تواند به ایران‌رنتر کمک کند تا گام‌‌های بعدی برای توسعه و عرضه محصولات جدید در سال آینده را بردارد.

http://pvst.ir/7s5
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو