skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گام اول همکاری‌ «آپ» و «تخفیفان» برداشته شد

سمانه سمیع تحریریه

۲۵ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۶ دی ۱۴۰۱

همکاری تخفیفان و آپ با ارائه سرویس‌های تخفیفان روی اپلیکیشن آپ آغاز شده است و به نظر می‌رسد همکاری این دوپلتفرم در آینده به صورت گسترده‌تری ادامه پیدا کند.

به گزارش پیوست، هفته گذشته اعلام شد که آپ سهام تخفیفان را خریده است هر چند این خبر به صورت کامل تایید نشده است اما آپ همکاری‌های خود را با این اپلیکیشن گسترش داده‌است، اما به نظر می‌رسد در آینده همکاری‌های تخفیفان و آپ به صورت گسترده‌تری ادامه خواهد یافت.

اما حالا «محمد علی طائبی» مدیر سرویس‌های در حال رشد اپلیکیشن آپ می‌گوید: آپ در حال حاضر سهام تخفیفان را نخریده و  این موضوع را تایید نمی‌کنیم. معمولا در پی همکاری‌ها و فرصت‌های جدید چنین حرف‌هایی زده می‌شود. اما مطمئن هستیم که می‌توانیم همکاری‌های گسترده‌ای با تخفیفان داشته باشیم چون هر یک از ما مزیت‌هایی داریم که در کنار هم، می‌تواند امکان ایجاد ارزش افزوده بیشتری برایمان فراهم کند.

همکاری‌های آپ و تخفیفان شروع شده است

به عقیده طائبی همکاری‌های مشترک تخفیفان با آپ به مدتی قبل برمی‌گردد. او در این رابطه می‌گوید: بازگشت وجه خدمت مهمی برای تخفیفان به شمار می‌رفت و این سرویس نیاز به آماده‌سازی و زیرساخت‌های مناسبی داشت که سیستم آپ بتواند به بازگشت پول تخفیفان وصل شود. چندین ماه بود که مشغول کار فنی و محصولی بودیم تا در نهایت توانستیم حدودی در هفته دوم دی ماه سرویس را ارائه کنیم. علاوه بر اینکه ارائه محصولات در آپ تدریجی است و از هفته گذشته گروه‌های مختلفی از کاربران اندروید و iOS می‌توانند از سرویس تخفیفان در آپ استفاده کنند و به مرور هم تعداد این کاربران بیشتر خواهد شد.

طائبی بر این باور است نتیجه این همکاری آپ با تخفیفان روی روشن شدن ادامه همکاری و اینکه همکاری‌های آینده‌ آنها به چه سمتی برود حتما تاثیرگذار است و این موضوع را فرآیندی برای کشف نوع همکاری آنها در آینده‌ می‌داند.

طائبی: خرید سهام تخفیفان را تایید نمی‌کنیم.

طائبی در ادامه می‌گوید: ما امسال به این راه حل رسیده‌ایم که در سوپر اپلیکیشن آپ با کسب و کارهای مختلفی همکاری کنیم و دسترسی خدماتشان را در آپ فراهم کنیم. مثلا بازگشت وجه تخفیفان، خرید و تمدید اشتراک فیلیمو، خرید بلیط سینما، همکاری با لنز در زمان جام جهانی و امکان تماشای پخش زنده نمونه‌هایی از این دست بوده. چون معتقدیم کاربران آپ نیازهای مختلفی دارند و ما می‌توانیم سکویی برای کسب و کارهایی که کیفیتشان قابل قبول است باشیم.

او ادامه می‌دهد: ما در سال‌های گذشته خدمات پرداخت و امثال آن را در سطح وسیع گسترش داده و ارائه کردیم، دسترسی به خدمات دولت الکترونیکی، قوه قضائیه و خدمات خودرویی نمونه‌ای از اینها بود. اما استراتژی بعدی ما غیر از خدمات تاکسی و رستوران، تمرکز روی خدمات سرگرمی، سینما، تماشای فیلم، محتوای آنلاین و خدمات مبتنی بر اشتراک است. ما با جامعه بزرگی از کاربران مواجهیم و چنین قابلیتی هم برای ما و هم شرکای ما ترکیب برنده برنده است.

طائبی در نهایت در ارتباط با محدودیت‌های ماه‌های اخیر در حوزه اینترنت می‌گوید: ما هم در این شرایط با چالش‌هایی مواجهیم که سایر استارت‌‌آپ‌های حوزه فناوری با آن مواجهند، اما محدودیت جدی ما در کانال ارتباطی و شبکه‌های ارتباطی با مشتریان است و به همین خاطر باید روی راهکارهای جدید ارتباط با مشتریان متمرکز باشیم.

https://pvst.ir/dy0
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو