skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرزمین هوشمند پاد به مستاجران تسهیلات ودیعه مسکن می‌دهد

۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

وام مسکن پی پاد

مستاجران می‌توانند از طریق سرزمین هوشمند پاد اقدام به دریافت تسهیلات برای پرداخت ودیعه مسکن خود کنند.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، با اجرایی شدن طرح تسهیلات تادیه ودیعه مسکن در پاد، هنگامی که مستاجر قصد جابه‌جایی دارد و به مبلغ کامل ودیعه رهن پرداخت‌شده دسترسی ندارد، سرزمین هوشمند پاد ودیعه مورد نظر را در قالب تسهیلات پرداخت می‌کند. این تسهیلات از طریق بسترهای مالی موجود در اکوسیستم پاد پرداخت شده و در بازه زمانی سه‌ماهه بازپس گرفته می‌شود.

مستاجرین برای دریافت تسهیلات باید یک فقره چک صیادی بنفش به نام شخص متقاضی به منظور ضمانت ارائه دهند و پس از آن، مبلغ مورد نظر با سود ۱۸ درصد در قالب تسهیلات به حساب موجر واریز می‌شود.

در مرحله نخست، تسهیلات تادیه ودیعه مسکن به صورت داخلی در دسترس کارکنان گروه مالی پاسارگاد و شرکت‌های زیرمجموعه از جمله سرزمین هوشمند پاد قرار می‌گیرد و در آینده نزدیک بازار سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف و عموم مردم (از طریق سرویس‌های افزوده اینترنتی مانند دیوار و کلید) را پوشش می‌دهد.

همچنین در نقشه راه حوزه کسب‌وکاری مسکن سرزمین هوشمند پاد در آینده استفاده از دیتا و هوش مصنوعی در املاک و مستغلات، واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR)، بلاک‌چین اسناد و توکنیزاسیون برای فروش مسکن نیز پیش‌بینی شده است.

https://pvst.ir/c7t

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو