skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۹۹ اسفند ۱۴۰۰

نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۹۹ اسفند ۱۴۰۰

با صدای: میثم قاسمی

آخرین شماره ماهنامه پیوست در سال ۱۴۰۰ موضوع اقتصاد پخش آنلاین در ایران و وضعیت اقتصادی پلتفرم‌های این حوزه را به عنوان تیتر یک انتخاب کرده است.

تیتر «نبرد گلادیاتورها» که بر روی جلد و ابتدای پرونده مرتبط با این پرونده آمده، به نبرد پلتفرم‌ها با یکدیگر و رگولاتوری در این حوزه اشاره دارد. در گزارش اول پرونده نگاهی شده است به روندی که پلتفرم‌های پخش آنلاین از ابتدا تاکنون طی کرده‌اند و وضعیت امروز آنها از نظر رقابت، تنظیم مقررات و میزان مخاطبان. در ادامه گفت‌وگویی با مدیرعامل و معاون اجرایی فیلیمو آمده است و پس از آن در قالب اینفوگرافیک به بازار پخش آنلاین در این نگاهی داشته‌ایم. گفت‌وگوهایی با معاون تنظیم بازارا و توسعه کسب‌وکار ساترا و هم‌بنیان‌گذار پلی‌پاد و همچنین گزارشی درباره اسناد ساترا درخصوص رقابت در حوزه صوت و تصویر و پخش آگهی در این پلتفرم‌ها از دیگر مطالب این پرونده هستند.

در بخش باشگاه مدیران زندگی و دوران کاری علی کرمانشاه از مدیران ارشد بانک مرکزی مرور شده و پس از آن شرکت حرکت اول و استارت‌آپ مستر بلیط معرفی شده‌اند.

در بخش خدمت و تجارت پرونده‌ای درباره احراز هویت غیر حضوری آمده است که در این پرونده علاوه بر گزارش‌های مختلف، گفت‌وگوهایی با رئیس مرکز فناوری اطلاعات قوه قضائیه و مدیر راهبری سجام گنجانده شده است.

در بخش حقوق فناوری ابتدا روند حقوق فناوری در قرنی که گذشته بررسی شده و پس از آن دو مطلب در حوزه حقوق رمزارزها آمده است. همچنین در ادامه بررسی حقوق نرم‌افزار این شماره درباره مدیریت سطح خدمات در قراردادهای SaaS گزارشی تهیه شده است.

در بخش راه‌حل پس از معرفی جدیدترین محصولات فناورانه عرضه شده به بازار به پاسخ‌هایی که می‌توان به سئوالات هوش در یک مصاحبه شغلی داد پرداخته شده و در انتها گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE معرفی شده است.

در نهایت پیوست جهان موضوع جامعه بدون پول نقد (Cashless Society) را به عنوان موضوع پرونده این شماره خود انتخاب کرده است.

شما می‌توانید با گوش کردن به این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره ۹۹ ماهنامه پیوست در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

+نسخه متنی شماره ۹۹ ماهنامه پیوست

۱۵ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو