skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آپارات علاوه بر سهم تبلیغات، به تولیدکنندگان محتوا هزینه پرداخت می‌کند

۱۴ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پلتفرم اشتراک ویدیو آپارات از راه‌اندازی طرح جدیدی خبر داد که در آن تولیدکنندگان محتوا علاوه بر درآمد بخش تبلیغات، با توجه به کمیت، کیفیت و استقبال بینندگان از ویدئوها نیز مبلغی اضافی دریافت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی آپارات، این پلتفرم در طرحی تحت عنوان «طرح ویژه حمایت از تولیدکنندگان ویدیو» در کنار پرداخت بخشی از درآمد حاصل از پخش تبلیغات، تصمیم دارد مبلغی مازاد را به تولیدکنندگان خود پرداخت ‌کند که میزان آن به عواملی چون «کمیت، کیفیت، نوع محتوای تولیدی و همچنین استقبال بینندگان» بستگی دارد. این طرح در راستای حمایت از تولیدکنندگان محتوا به ویژه محتوای آموزشی در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، دو تغییر بنیادین دیگر نیز در سیستم درآمدزایی آپارات اتفاق افتاده که یکی از آن‌ها، تغییر درصد اشتراک‌گذاری(Share) آپارات است؛ این درصد در واقع همان درآمد حاصل از پخش تبلیغات در آپارات با صاحبان کانال‌های عضو سیستم درآمدزایی است.

میزان این مبلغ، به عوامل مختلفی از جمله کمیت، کیفیت، نوع محتوای تولیدی و همچنین استقبال بینندگان بستگی دارد.

همچنین از این پس، درصد اشتراک‌گذاری به صورت سیستمی، در ابتدای هرماه بازبینی می‌شود و بسته به میزان استقبال و توجه کاربران از محتوای تولیدی، تغییر می‌کند.

علاوه بر این روند پرداخت درآمد کانال‌ها در آپارات نیز تغییر کرده است. بدین صورت که تولیدکنندگانی که در سیستم درآمدزایی عضو هستند، می‌توانند در هر زمانی که خودشان مایل بودند درخواست برداشت درآمد را در پنل کاربری ثبت و حداکثر تا ۷ روز کاری، مبلغ را دریافت کنند. ضمن آنکه همچنان تولید محتوای در حوزه آموزش، نقش اصلی در کسب درآمد کاربران خواهد داشت.

تولیدکنندگان می‌توانند برای اطلاع از میزان پرداختی این طرح، به قسمت گزارش درآمد داشبورد خود مراجعه کنند.

https://pvst.ir/eci

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو