skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۱۱۰ اسفند ۱۴۰۱

نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۱۱۰ اسفند ۱۴۰۱

با صدای: میثم قاسمی

ماهنامه پیوست در اسفند ۱۴۰۱ به ۱۰ سالگی رسید. شماره ۱۱۰ پیوست به همین مناسبت به صورت رایگان منتشر شده است.

شماره ۱۱۰ پیوست با تیتر «سال بقا» چشم‌انداز ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۴۰۲ را با حضور کارشناسان، مدیران و فعالان این صنعت بررسی کرده است. در این شماره میزگردی با حضور مدیران عامل هلدینگ فناپ، رایتل، آسیاتک و یکتانت منتشر شده است. همچنین یادداشت‌های متعددی از فعالان صنعت ICT در پرونده این شماره گنجانده شده است.

در فرم گزارش ماه، میزان تحقق بسته حمایتی از کسب‌وکارهای اینترنتی و گفت‌وگویی با غلامرضا نوری قزلجه نماینده مجلس قرار دارد.

در بخش خدمت و تجارت دو گفت‌وگو با مدیرعامل شاپرک و مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی به همراه گزارش‌هایی درباره کالابرگ الکترونیکی و زنجیره تامین مالی آمده است. در فرم رمزارز، ابتدا خدمات صرافی‌های رمز ارزی ایرانی مقایسه شده و پس از آن تاثیر بلاکچین در فعالیت‌های شرکت نایک بررسی شده است.

در بخش حقوق فناوری، چهره حقوقی سال ۱۴۰۱ معرفی شده و پس از آن مقالاتی در زمینه حکمرانی داده، رگولاتوری بلاکچین در ژاپن و هم‌افزایی تیم‌های فنی و حقوق در قرارداده‌های نرم‌افزاری آمده است. پیوست جهان نیز پرونده خود را به موضوع انتشار اطلاعات نادرست در فضای مجازی اختصاص داده است.

شما می‌توانید با گوش کردن به این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره ۱۱۰ ماهنامه پیوست در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

نسخه متنی شماره ۱۱۰ ماهنامه پیوست

۷ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو