skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قزوین، گیلان و مرکزی مقصد بعدی کالابرگ الکترونیکی خواهد بود

۱۰ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مجری پروژه کالابرگ الکترونیکی از اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیکی در سه استان قزوین، گیلان و مرکزی خبر داد.

حمید فرداد مجری پروژه کالابرگ الکترونیکی در گفت‌وگو با پیوست اجرای طرح آزمایشی کالابرگ الکترونیکی را از امروز در استان‌های قزوین، گیلان و مرکزی تایید کرد.

در آذرماه دولت و مجلس، در تصمیمی مشترک استان هرمزگان را ‌به‌ عنوان نخستین استان برای اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی معرفی کردند. مجری پروژه کالابرگ الکترونیکی گفت: اجرای آزمایشی در سه استان یادشده بر اساس همان روشی که در هرمزگان به کار گرفته شد پیش خواهد رفت. همچنین به منظور حمایت از سبد غذایی و سلامت مردم، امکان خرید اعتباری ۱۰ قلم کالای اساسی تا سقف مبلغ یارانه خانوار، یک ماه زودتر از تاریخ واریز نقدی فراهم می‌شود.‌

فرداد درباره شیوه اجرای کالابرگ الکترونیکی توضیح داد: خرید اقلام اساسی به نحوی است که سهم پرداختی خریدار از قیمت کالا از سوی آنها با استفاده از کارت بانکی یا به صورت نقدی و مابه‌التفاوت آن تا قیمت روز اقلام از محل اعتبار آنها پرداخت می‌شود.‌ این فرایند از طریق شبکه ملی اعتبار یا همان شما انجام خواهد شد.

مجری پروژه کالابرگ الکترونیکی درباره شبکه ملی اعتبار گفت: شما سازوکاری برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی ایجاد کرده که از این طریق می‌توان هم شبکه اعتباری داشت و هم با اتصال PSPهای کشور شبکه پرداخت را با این طرح هماهنگ کرد. بر این اساس، مردم می‌توانند از اعتبار یارانه و پرداختی خود به طور همزمان در این طرح استفاده کنند. در صورت استفاده از اعتبار تخصیصی، میزان استفاده‌شده از این اعتبار از یارانه خانوار کم شده و مانده آن در زمان واریز نقدی یارانه به حساب آنها واریز می‌شود.

https://pvst.ir/e35

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو