skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

«وحید رجبلو» به عنوان اولین ایرانی در بین ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قرار گرفت

تحریریه پیوست

۱۲ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اتاق بین‌المللی جوان جهان (JCI) شب گذشته (۱۱ تیر) از قرار گرفتن وحید رجبلو، کارآفرین ایرانی و بنیان‌گذار توانیتو به‌خاطر تاثیرگذاری در کسب‌وکار و کارآفرینی در بین ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا  خبر داد. این برای اولین بار است که یک ایرانی در فهرست ۱۰ نفر افراد تاثیرگذار دنیا از طرف اتاق بین‌المللی جوانان جهان (JCI) قرار می‌گیرد.

به گزارش پیوست،‌ پیش از این  وحید رجبلو، در بین ۲۰ جوان تاثیرگذار دنیا قرار گرفته بود. در آن مرحله، اتاق بین‌المللی جوانان جهان، برای انتخاب ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا رای‌گیری مردمی و قضاوت کمیته داوران را در نظر گرفته بود. وحید رجبلو با اجرای پویشی در صفحه اینستاگرام و توئیتر خود، مردم ایران را دعوت کرد تا در این مسیر همراه او باشند و به او رای دهند.  پس از پایان مرحله رای‌گیری، این ۲۰ جوان و کارنامه‌شان در مقابل تیم داوری قرار گرفتند.

در بیانیه مطبوعاتی اتاق بین‌المللی جوانان جهان آمده است که دلیل انتخاب این افراد همگام بودنشان با روحیه و ذات این اتاق است. همچنین دستاوردهای خارق‌العاده این افراد در توسعه فردی، تجارت، کارآفرینی، اقدامات اجتماعی و همکاری‌های بین‌المللی دلیل دیگری برای انتخاب این ۱۰ فرد تاثیرگذار و شایسته است.

وحید رجبلو، کارآفرین و بنیان‌گذار توانیتو به عنوان اولین ایرانی در جمع ۱۰ نفر افراد تاثیرگذار دنیا قرار گرفت

وحید رجبلو درباره انتخابش به‌عنوان یکی از ۱۰ جوان تاثیرگذار دنیا چنین گفت: «این برای من مایه‌افتخار است که به‌عنوان اولین ایرانی جزء ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قرار گرفتم. اتاق بین‌المللی جوانان جهان به این دلیل من را انتخاب کرد که توانسته‌ام موفقیت‌هایی در حوزه، تجارت، کسب‌وکار و کارآفرینی داشته باشم.» پیش‌تر هم وحید رجبلو در گفت‌وگو با پیوست در مورد اینکه  اگر جزو ۱۰ جوان برتر قرار بگیرید چه برنامه‌ای خواهید داشت، گفت بود: «نمی‌دانم پس از آن باز هم رقابتی هست یا نه اما قطعا این انتخاب صدای من را به دنیا خواهد رساند و آن موقع من دو هدف خواهم داشت. یکی اینکه تلاش می‌کنم تا توجه جهانی را برای حمایت از معلولان داخل کشور جلب کنم، دو اینکه فعالیت خودم را به حمایت از افراد دارای معلولیت در دنیا گسترش می‌دهم.»

در کنار وحید رجبلو، ۹ جوان تاثیرگذار دیگر از کشورهای هند، کلمبیا، ایرلند، سوریه، آفریقای جنوبی، انگلیس، رومانی، تونس و بنین قراردارند. اتاق بین‌المللی جوانان جهان قرار است در مراسمی از این ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قدردانی و آن‌ها را در صحنه جهانی به دنیا معرفی کند.

*ماهنامه پیوست در شماره ۶۴ خود و در بخش استارت‌آپ‌گردی گزارش ویژه‌ای از «توانیتو» پلتفرم ویزه برای ارائه خدمات به افراد دارای معلولیت و سالمندان تهیه کرده‌ بود که می‌توانید این گزارش را از طریق لینک زیر بخوانید:

تحقق رویای خواستن و توانستن

http://pvst.ir/877

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو