skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

وحید رجبلو در میان ۲۰ چهره تاثیر گذار جوانان جهان قرار گرفت

تحریریه پیوست

۲۹ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وحید رجبلو بنیان‌گذار «توانیتو» پلتفرم ارائه‌دهنده انواع خدمات روزمره و توانبخشی به شهروندان دارای معلولیت و سالمندان به عنوان یک کارآفرین ایرانی به تازگی توسط کمیته غیرانتفاعی بین‌المللی جوانان جهان (Junior Chamber International) به‌عنوان یکی از ۲۰ چهره تاثیرگذار در دنیا شناخته شده است.

به گزارش روابط عمومی توانیتو، این برای اولین بار است که یک ایرانی در جمع جوانان تاثیرگذار جهان قرار می‌گیرد. وحید رجبلو نماینده ایران در این رویداد است و تلاش می‌کند تا در میان ۱۰ چهره جوان و تاثیرگذار دنیا قرار بگیرد.

ماموریت کمیته بین‌المللی جوانان جهان (JCI)، فراهم کردن فرصت‌های توسعه برای توامندسازی جوانانی است که تاثیر مثبتی بر دنیا می‌گذارند. یکی از فعالیت‌های این کمیته، برگزاری سالانه رویدادی برای معرفی ۱۰ جوان شایسته و تاثیرگذار دنیاست. این رویداد که از سال ۱۹۸۳ برگزار می‌شود برای معرفی جوانانی است که بیشترین تاثیر را بر جامعه جهانی و کشور خود گذاشته‌اند.

در سال میلادی جاری(۲۰۲۰) وحید رجبلو، کارآفرین ایرانی که ۹۸درصد معلولیت دارد، توانسته است در جمع ۲۰ جوان تاثیرگذار دنیا قرار بگیرد. از میان این ۲۰ جوان شایسته، ۱۰ نفر از آنها به رویداد پایانی راه می‌یابند و به‌عنوان یکی از ۱۰ جوان شایسته و تاثیرگذار دنیا معرفی می‌شوند. اکنون رای‌گیری مردمی در حال اجراست و وحید رجبلو تلاش می‌کند تا بین ۱۰ فرد برگزیده دنیا قرار بگیرد.

او اکنون در حساب‌های خود در شبکه‌های اجتماعی کارزاری به راه انداخته تا از طریق آن راه‌های شرکت در این رای‌گیری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. او از مردم ایران دعوت می‌کند تا در این مسیر همراه او باشند و با رای خود از نام ایران و وحید رجبلو به‌عنوان اولین نماینده ایرانی در این رویداد حمایت کنند.

برای حمایت از وی باید سری به حساب او در اینستاگرام به نشانی vahid.rajabloo بزنید و با رای خود از او حمایت کنید تا بتواند به‌عنوان اولین نماینده ایران،‌ در جمع ۱۰ جوان شایسته و تاثیرگذار دنیا قرار بگیرد.

تاکنون، افرادی مانند الویس پریسلی، خواننده و نوازنده معروف آمریکایی، جکی چان، بازیگر صاحب نام چینی، جان اف کندی، رئیس جمهور فقید ایالات متحده و وین گرتسکی، ورزشکار سرشناس تیم ملی هاکی روی یخ کانادا به‌عنوان افرادی تاثیرگذار از طرف کمیته بین‌المللی جوانان جهان به دنیا معرفی شده‌اند.

http://pvst.ir/83v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو