skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رئیس مرکز بهبود کسب و کار: مجوز‌های کاغذی تا پایان سال باید الکترونیکی (شناسه یکتا) شوند

۲۲ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

امیر سیاح رئیس مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: تا پایان سال باید تمامی مجوز‌های کاغذی به‌شناسه یکتا تبدیل شود.

رئیس مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار با تأکید بر اینکه تا پایان سال باید تمامی مجوز‌های کاغذی به‌شناسه یکتا تبدیل شود، گفت: تا امروز بیش از ۲۰ هزار مجوز کاغذی به‌شناسه یکتا تبدیل شده است. بر اساس قانون تا پایان امسال باید تمامی مجوز‌های کاغذی به‌شناسه یکتا تبدیل شود.
افراد می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی مجوز‌ها به نشانی mojavez.ir در قسمت «شناسه یکتا برای مجوز‌های قدیمی» با بارگذاری کارت ملی و اصل پروانه و ارائه شماره‌های ملی، پستی و همراه، درخواست خود را ثبت و پس از مدتی‌شناسه یکتا را از درگاه ملی مجوز‌ها به صورت رایگان دریافت کنند.

رئیس مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد با بیان اینکه زیرساخت‌های فنی در بسیاری از دستگاه‌ها برای تبدیل مجوز‌ها آماده شده است، گفت: از سال آینده هویت فعالان اقتصادی با‌شناسه یکتا شناخته می‌شود.
پیش‌تر اعلام شده بود مجوز‌هایی که به‌شناسه یکتا تبدیل نشوند، از سال ۱۴۰۳ دچار مشکل خواهند شد. همه افرادی که از درگاه ملی مجوزها‌شناسه یکتا (مجوز الکترونیکی) دریافت می‌کنند تحت حمایت کامل قانون قرار دارند. از نظر دولت‌شناسه یکتا (مجوز الکترونیکی) کاملاً دارای اعتبار قانونی است و همه مجوز‌های کاغذی تا پایان سال جاری به حکم قانون باید به‌شناسه یکتا تبدیل شوند و مجوز‌هایی که به‌شناسه یکتا تبدیل نشوند از سال ۱۴۰۳ دچار مشکل خواهند شد.

https://pvst.ir/h7k

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو