skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وزیر ارتباطات: تمرکز ترافیک داخلی از تهران برداشته شد

۲۱ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

وزیر ارتباطات در یکی از پیام‌رسان‌های داخلی با اشاره به توزیع ترافیک شبکه در سطح کشور اعلام کرد تمرکززدایی از تهران در روند توزیع و بازمهندسی جریان ترافیک شبکه اقدامی مهم در راستای بهبود سرعت شبکه و افزایش کیفیت خدمات در کشور بوده است.

در جریان بازی ایران و قطر که با پیک ترافیک داخلی ۷.۵ ترابیت برثانیه همراه بود، امیر لاجوردی رئیس سازمان تنظیم مقررات در ویراستی خود با اشاره به ترافیک مصرفی در پخش مسابقات ورزشی گفت: با الزام اپراتورها به توزیع محتوای داخلی در سراسر کشور، برای نخستین بار در بازی ایران و قطر ۲۰ درصدترافیک داخلی توسط نقاط تبادل ترافیک خارج از تهران به دست مردم رسید.همین امر نیز باعث شد زیرساخت‌های ارتباطی کشور پیک ترافیک داخلی ۷.۵ ترابیت برثانیه را پشت سر بگذارد.

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات نیز در واکنش به ویراست معاون خود در ویراستی نوشت: یکی از اقدامات مهم برای بهبود سرعت اینترنت و افزایش کیفیت خدمات داخلی، بازمهندسی جریان ترافیک شبکه کشور و توزیع ترافیک در نقاط مختلف کشور به جای تمرکز در تهران است که رکوردزنی آن ثمره اجرای فاز اول این طرح است. خداقوت به همه دست‌اندرکاران.

https://pvst.ir/h7g

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو