skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سخگوی وزارت صمت اعلام کرد: در مورد رجیستری آیفون ۱۴ هیچ چیز مشخص نیست

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۱۰ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ دی ۱۴۰۱

انواع مدل آیفون ۱۴

سخنگوی وزارت صمت گفت: تصمیمی برای رجیستری گوشی‌های آیفون ۱۴ گرفته نشده است و در مورد رجیستری این مدل از گوشی‌ها هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.

به گزارش پیوست، امید قالیباف اعلام کرد: به طور حتم واردات رسمی یا به عبارتی تجاری آیفون ۱۴ انجام نخواهد شد، البته از طریق رویه مسافری ممکن است دستگاه‌هایی وارد کشور شود.

سخنگوی وزارت صنعت، معدت و تجارت با تاکید بر اینکه تاکنون تصمیمی برای رجیستری این گوشی‌ها گرفته نشده است افزود: پیشتر من در صحبتی گفتم در حال طی فرایند هستیم اما این سخن را به گونه‌ای بازنشر کردند که گویی قطعاً رجیستری می‌شود یا شده است در حالی که هنوز چیزی مشخص نیست.

او در پاسخ به پرسشی درباره نهاد تصمیم‌گیرنده در مورد رجیستری این گوشی‌ها گفت: بخشی از تصمیم‌گیری با وزارت صمت است اما دستگاه‌های دیگری نیز در این زمینه صاحب‌نظر هستند و در مجموع باید بررسی و تصمیم نهایی گرفته شود.

در آذر سال جاری، سخنگوی وزارت صمت از احتمال رجیستری گوش‌های آیفون ۱۴ مانند آیفون ۱۴ پرو، پرومکس و پلاس خبر داد اما دبیر انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرد منظور دولت از رجیستری، فقط ثبت آیفون‌هایی است که ورود آنها توسط مسافر انجام شده و هنگام ورود به گمرک اظهار شده است.

به گفته‌ دبیر انجمن واردکنندگان موبایل، ثبت گوشی مسافری آیفون از تاریخ ۱۰ مهرماه به‌ بعد غیرممکن بوده و به همین دلیل اعلام شده تعدادی گوشی که در زمانی کوتاه در ابتدای مهرماه کد گرفته‌اند با توجه به اینکه دستورالعملی درباره ثبت نشدن گوشی‌های مسافری تعیین نشده بود امکان رجیستر داشته‌اند.

https://pvst.ir/dsi

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو