skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ارائه تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی به استارت‌آپ‌های برتر شرکت‌کننده در رقابت اینوتکس‌پیچ

تحریریه پیوست

۱۸ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برگزیدگان نهایی رقابت اینوتکس پیچ، یکی از رویدادهای حوزه نوآوری و فناوری که هرساله با هدف ارتباط میان سرمایه‌گذاران و شرکت‌های استارت‌آپی برگزار می‌شود، از تسهیلات اعتباری پنج میلیارد ریالی پست‌بانک بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، اینوتکس‌پیچ، رویداد ملی رقابت استارت‌آپی، با حضور تیم‌های مختلفی از شهرها و استان‌‌های مختلف کشور با هدف کشف استعدادها و حمایت از ایده‌های آنان به منظور کمک به توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشور برگزار می‌شود.

در این رقابت‌ها، استارت‌آپ‌های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص شده و در ادامه از استارت‌آپ‌های برگزیده هر شهر برای حضور در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی، همزمان با نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ دعوت می‌شود.

در این مرحله، استارت‌آپ‌ها ضمن بهره‌مندی از فرصت حضور در دوره‌ پیش‌شتابدهیِ مخصوص اینوتکس، امکان بهره‌مندی از خدماتی همچون فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم‌های پرداخت آنلاین و غیره به منظور توسعه کسب‌وکار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت‌های نهایی را خواهند داشت.


برگزیدگان نهایی رقابت‌های اینوتکس‌پیچ، علاوه بر جوایز نقدی، امکان استفاده از تسهیلات اعتباری پنج میلیارد ریالی را، که با حمایت پست‌بانک ایران برای توسعه‌ی کسب‌وکار آنها تدارک دیده شده است، خواهند داشت. این تسهیلات با نرخ ترجیحی و طبق رویه معمول بانکی به تیم‌های برگزیده اینوتکس داده می‌شود.

ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در این رویداد کاملاً رایگان بوده و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام تا ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ می‌توانند به سایت www.pitch.inotex.com مراجعه کنند.

https://pvst.ir/bn6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو