skip to Main Content

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قسمت نوزدهم از یک سریال بی‌پایان در روزهای بی‌رونقی

الکامپ، یک حاشیه بی پایان

۱۴ مهر ۱۳۹۴

زمان مطالعه : 15 دقیقه

شماره ۸

برای بوکمارک این نوشته

حاشیه‌های نمایشگاه الکامپ بی‌پایان است. یا شاید با وضعیت فعلی بازار فناوری اطلاعات بهتر باشد بگوییم الکامپ یک حاشیه بی‌پایان است. هنوز این نمایشگاه آغاز نشده، اختلافات چنان بالا گرفته که برخی از شرکت‌های مطرح در حوزه IT ‌از خیر حضور در نمایشگاه گذشته‌اند که شاید شناخته‌شده‌ترین آن‌ها مجتمع کامپیوتر پایتخت باشد. موضوع ارزی و ریالی آشناترین محل اختلاف است؛ اما شاید این موضوع فقط محلی برای بروز اختلافات گسترده‌تر فعالان این بخش از اقتصاد است. اختلافی که تا پیش از این دو ضلع داشت و در دو سوی این پاره‌خط، بخش خصوصی و شرکت سهامی نمایشگاه‌ها دیده می‌شدند و می‌شد به سادگی نام دعوای قدیمی دولتی و خصوصی را بر آن نهاد. امسال اما گویا اختلافی دیگر میان دو نهاد خصوصی به وجود آمده است. حالا سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران و شرکت سهامی نمایشگاه‌ها یک مثلث را تشکیل داده‌اند. در این میان حتی حضور نصرالله جهانگرد به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری الکامپ، نتوانسته است مشکلات را حل کند.

سایه رکود تورمی همچنان بر سر اقتصاد ایران مانده و تحریم‌های بین‌المللی عرصه را بر فعالان بخش خصوصی تنگ کرده است. در چنین روزهایی، دعوای فعالان حوزه فناوری اطلاعات بر سر نمایشگاه الکامپ وارد قسمت نوزدهم خود شده و در...

شما وارد سایت نشده‌اید. برای خواندن ادامه مطلب باید وارد سایت شوید.

وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

این مطلب در شماره ۸ پیوست منتشر شده است.

ماهنامه ۸ پیوست

برای بوکمارک این نوشته

دانلود نسخه PDF
http://pvst.ir/2db
میثم قاسمیدبیر تحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  Back To Top
  ×Close search
  جستجو