skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ایرانسل ۱۳۶۳۶ مدرسۀ روستایی را به اینترنت متصل کرد

تحریریه پیوست

۱۳ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایرانسل در قالب پروژۀ هوشمندسازی مدارس، ۱۳۶۳۶ مدرسه روستایی را به اینترنت پرسرعت مجهز کرد. این پروژه توسط رئیس‌جمهوری افتتاح می‌شود.

این پروژه برای گسترش دسترسی به اینترنت پرسرعت در مدارس روستایی و شهری، با حمایت مجری توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با استفاده از سهم پروژۀ خدمات عمومی اجباری یا (USO) از درآمد اپراتورها، اجرا شده است.

کل این پروژه، در فاز نخست، شامل پوشش اینترنت پرسرعت برای ۷۶ هزار و ۴۰۰ مدرسه، شامل ۳۸ هزار و ۳۳۳ مدرسۀ شهری و ۳۸ هزار و ۶۷ مدرسۀ روستایی است که تمامی بودجۀ موردنیاز آن، از محل پروژۀ USO هزینه شده است.

ایرانسل در قالب این پروژه، ۱۳ هزار و ۶۳۶ مدرسۀ روستایی را با نصب و راه‌اندازی مودم و ارائۀ سیم‌کارت و بستۀ اینترنت، به اینترنت پرسرعت مجهز کرده است که از این تعداد، ۶ هزار و ۵۷۳ مدرسه روستایی، به طور مستقیم توسط ایرانسل و ۷ هزار و ۶۳ مدرسه روستایی نیز با برون‌سپاریِ ایرانسل به شرکت های‌وب انجام شده است.

در مراسم افتتاح پروژۀ هوشمندسازی مدارس کشور که فردا (۱۴ مهر ماه) توسط رئیس‌جمهوری انجام می‌شود، مجموعۀ «شبکۀ دانا» به عنوان ارائه‌دهندۀ جامع و غیرانحصاری خدمات آموزشی دانش‌آموزی، آغاز به کار خواهد کرد و «دانا پلاس» ایرانسل نیز به‌عنوان یکی از پلتفرم‌های اصلی ارائه‌دهندۀ خدمات آموزشی در شبکۀ دانا، معرفی می‌شود.

http://pvst.ir/8qw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو