skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شروع شد

تحریریه پیوست

۱۳ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ثبت‌نام آثار در سیزدهمین دوره‌ جشنواره وب و موبایل ایران به صورت رسمی از امروز (۱۳ مهرماه) آغاز می‌شود.

به گزارش دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران، متقاضیان برای شرکت در این رویداد می‌توانند از ساعت ۱۳ و ۱۳ دقیقه روز یکشنبه ۱۳ مهرماه با مراجعه به سایت جشنواره، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خود را برای حضور در این رقابت ثبت‌نام کنند. سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها پس از ثبت‌نام و شرکت در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران توسط کمیته پذیرش مورد بررسی قرار خواهند گرفت و پس از تایید اولیه به صورت رسمی در جشنواره شرکت داده خواهند شد.

سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌توانند پس از ثبت‌نام و تایید کمیته پذیرش و با قرار دادن کد رای‌گیری مردمی در سایت خود در بخش رای‌گیری مردمی و انتخاب بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فارسی از دیدگاه مردم، شرکت کنند.
داوری جشنواره وب و موبایل ایران نیز پس از پایان زمان ثبت‌نام در ۳۰ آبان ماه و از اول آذر ماه آغاز خواهد شد و تمام مدیران کسب‌وکار و همچنین توسعه‌دهندگان وب و موبایل ایران می‌توانند در داوری مرحله اول انتخاب بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایران مشارکت کنند. داوری جشنواره وب و موبایل ایران هر ساله در سه مرحله با مشارکت بیش از۳ هزار نفر از فعالان این صنعت به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

رضا الفت‌نسب، دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در مورد تغییرات در داوری امسال گفت: « امسال سعی داریم در برخی از گروه‌های محتوایی از داوران تخصصی استفاده کنیم. این کار به منظور افزایش کیفی نامزدها صورت می‌گیرد. داورهای تخصصی اقدام به ارائه نظرات به گروه داوری اصلی جهت تصمیم نهایی برای انتخاب نامزدها خواهند کرد.»

شرکت‌کنندگان بعد از ثبت‌نام و ایجاد پروفایل در وب‌سایت جشنواره به آدرس www.iwmf.ir با ورود به داشبورد و وارد کردن اطلاعات اثر خود می‎توانند در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل شرکت کنند.

شرکت‌کنندگان باید در طی مسیر، گروه مناسب با سایت یا اپلیکیشن خود را انتخاب کنند. امسال گروه‎بندی جشنواره شاهد تغییراتی بوده است، برای مشاهده گروه‎بندی سیزدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران می‌توانید به سایت جشنواره و صفحه گروه‌بندی‌ها مراجعه کنید. شرکت کنندگان همچنین پس از ثبت اثر و تکمیل مراحل تایید مالکیت، با مراجعه به پنل خود در سایت، روی گزینه «شرکت در جشنواره» کلیک کرده تا اثر به صورت کامل در جشنواره شرکت داده شود.

اپلیکیشن‌های موبایل نیز برای ثبت نام در سیزدهمین دوره همچون دوره‌های گذشته، باید به پنل توسعه‌دهندگان کافه بازار برای اپلیکیشن‌های اندرویدی و سیب‌اپ برای اپلیکیشن‌های آی‌‌او‌آس مراجعه کنند. فرآیند ثبت‌نام برای سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از طریق کافه بازار و سیب‌اپ به اطلاع توسعه‌دهندگان موبایل خواهد رسید.

http://pvst.ir/8qp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو