skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

زمان‌بندی برگزاری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل اعلام شد

تحریریه پیوست

۱۰ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

برگزارکنندگان سیزدهمین جشنواره وب و موبایل زمان‌بندی برگزاری این جشنواره را اعلام کردند. براساس اعلام دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل جلسه‌های داوری انتخاب بهترین وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل و همچنین اختتامیه در این دوره از جشنواره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش پیوست،‌ از زمستان سال گذشته و همزمان با شیوع کرونا بسیاری از جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات یا لغو شده‌اند و یا برگزاری آنها به صورت آنلاین پیگیری شده است. حالا در جدید‌ترین اتفاق نیز برگزار‌کنندگان سیزدهمین جشنواره وب و موبایل اعلام کرده‌اند که به دلیل ادامه‌دار بودن شیوع کرونا در کشور جلسه‌های داوری و اختتامیه این دور از جشنواره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. پیش از این و در مرداد ماه شورای سیاستگذاری جشنواره وب و موبایل ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که در صورت ادامه‌دار بودن شیوع کرونا در کشور  امسال این جشنواره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. 

در همین راستا نیز برنامه برگزاری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران اعلام شده است. براساس این زمان‌بندی ۱۳ مهر تا ۳۰ آبان ماه مهلت ثبت‌نام وب‌سایت‌ها و اپلکیشن‌های موبایل است و اول آذرماه مرحله اول داوری  آغاز می‌شود. ۱۹ مهرماه برای رای‌گیری مردم به وب‌سایت‌ها و اپلکیشن‌ها در نظر گرفته شده و  از ابتدای آذر تا ۲۵ دی‌ماه داوری مرحله اول به طول می‌انجامد و در ۲۶ دی ماه شورای داوری برگزار می‌شود و کاندیداها معرفی می‌شوند.

در نهایت در ۳۰ بهمن و اول اسفند ماه مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل به صورت آنلاین برگزار می‌شود و برترین سایت‌ها و اپلکیشن‌های موبایلی معرفی می‌شوند.

رضا الفت‌نسب، دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در مورد داوری این دوره از جشنواره به پیوست گفت: «سال‌های گذشته داوران به صورت حضوری و در جلسه‌ای نظرها و توضیحات خود را در مورد وب‌سایت‌ها و اپلکیشن‌ها اعلام می‌کردند و پس از آن به صورت آنلاین رای‌گیری صورت می‌گرفت. امسال به دلیل شرایط کشور و شیوع کرونا تصمیم براین شد تا جلسات داوری هم به صورت آنلاین برگزار ‌شود.»

او با اشاره به اینکه در حال حاضر برنامه بر این است تا اختتامیه جشنواره وب وموبایل هم به صورت آنلاین برگزار می‌شود، ادامه داد: «رویداد هفت شهر را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کنیم. به احتمال زیاد از اواخر مهرماه در اولین شهر به صورت آنلاین رویداد هفت‌شهر برگزار شود. هدف ما این است تا استارت‌آپ‌های شهرها و افراد موفق در حوزه کسب‌وکارهای آنلاین را با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی به دیگران بشناسانیم. حال که شرایط کشور به خاطر شیوع کرونا تغییر کرده است، ما نباید به صورت منفعلانه برخورد کنیم و باید خود را با شرایط وقف دهیم و امیدواریم این شرایط زودتر به پایان برسد.»

براساس گفته‌های الفت‌نسب بستر آنلاین برای برگزاری اختتامیه در روزهای آینده اعلام می‌شود و هنوز تصمیم‌گیری در این زمینه قطعی نشده است؛ اما بستر آنلاین برای برگزاری رویدادهای هفت شهر به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

http://pvst.ir/8jp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو