skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ساترا ۳ سایت را به دلیل نقض مالکیت فکری مسدود کرد

تحریریه پیوست

۲ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ساترا ۳ سایت انتشار فیلم را به دلیل نقض مالکیت فکری مسدود کرد.

به گزارش روابط عمومی ساترا، در پی وصول شکایتی از سوی یکی از رسانه‌های صوت و تصویر مبنی بر نقض مالکیت فکری و استفاده غیرمجاز از دوبله‌های تولید شده توسط آن رسانه، معاونت حقوقی ساترا اقدام به بررسی ادله و شکایت‌های مطرح شده از سوی این رسانه صوت و تصویر کرد.

این سایت که ضمن انتشار فیلم و سریال های روز دنیا، با برخی از استودیوهای دوبلاژ همکاری داشته و اقدام به انتشار محتوای فیلم و سریال با دوبله اختصاصی خود می‌‌کند، مدعی شده که ۴ سایت، بدون قرارداد و اجازه‌ اقدام به انتشار نسخه فیلم با دوبله‌های تولید شده توسط آنها به صورت فروش اشتراک یا رایگان می‌کنند. این رسانه مدعی شده بود که چندین بار از طریق ایمیل به این سایت‌ها در خصوص حذف دوبله‌های اختصاصی تذکر داده شده؛ اما همکاری از سوی آنها صورت نگرفته است.

معاونت حقوقی ساترا ضمن بررسی ادله مطرح شده از سوی این رسانه صوت و تصویر فراگیر با طرفین مورد شکایت ارتباط برقرار کرد و در نتیجه سه رسانه به علت نقض مالکیت فکری و همچنین تخلفات محتوایی و فعالیت بدون مجوز ساترا، مسدود شدند و سایت دیگر با پذیرش تخلف، با حذف موارد متخلفانه از خروجی خود اقدام به اصلاح کرد.

http://pvst.ir/8p0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو