skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

برنامه‌های جانبی الکام استارز مجازی برگزاری می‌شود

تحریریه پیوست

۴ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ستاد برگزاری بیست‌وششمین دور از نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد که برنامه‌های جانبی الکام‌استارز، یکی از بخش‌های پر مخاطب نمایشگاه الکامپ به صورت مجازی برگزار خواهد شد. قرار است بخش‌هایی چون الکام پیچ، پاویون شتاب و سرمایه از الکام استارز از تاریخ ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه و به صورت مجازی برگزار شود.

به گزارش پیوست، ‌تصمیم‌گیری در این زمینه در حالی اتفاق میافتد که بیست‌وششمین دور از نمایشگاه الکامپ اواخر مرداد ماه و برای بار دوم به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و براساس تصمیم ستاد اجرایی الکامپ ۲۶ قرار است این نمایشگاه در ماه‌های پایان سال جاری برگزاری شود. در اطلاعیه جدید ستاد برگزاری الکامپ بیست‌وششم آمده است که با توجه به موکول شدن برگزاری نمایشگاه الکامپ به ماه‌های پایانی سال جاری، برنامه‌های جانبی ششمین نمایشگاه الکام‌استارز شامل الکام‌پیچ، پاویون شتاب و سرمایه به صورت برخط در اواخر شهرویور ماه برگزار می‌شود. همچنین در این اطلاعیه تاکید شده که زمان‏‌بندی این برنامه و نحوه انجام ثبت‌نام از متقاضیان، روزهای آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.
ستاد اجرایی الکامپ در اطلاعیه خود ابراز امیدوار کرده که بتواند در راستای حمایت حداکثری از کسب‌وکارهای نوپا که تسریع‌‏کننده روند رو به رشد اقتصاد دیجیتالی بر پایه تخصص و تولیدات بومی هستند، گام بردارد.

بیست‌وششمین دور از نمایشگاه بین‌المللی الکامپ قرار بود براساس تاریخ نمایشگاهی اواخر تیر ماه سال جاری برگزار شود. در نهایت به دنبال شیوع ویروس کرونا اردیبهشت ماه اعلام شد که برگزاری این نمایشگاه به اواخر تابستان یعنی ۲۸ تا ۳۱ شهریور موکول شده است. هرچند که در اواخر مرداد ماه هم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه‌ای ضمن ابراز نگرانی از شیوع مجدد ویروس کرونا و به خطر افتادن سلامتی شرکت‌کنندگان و بازدید کنندگان اعلام کرد که الکامپ بیست‌وششم در ماه‌های پایانی سال برگزار می‌شود.

http://pvst.ir/8jb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو