skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

زرین پال نیروی جدید جذب می‌کند

تحریریه پیوست

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

زرین‌پال با توجه به افزایش حجم تراکنش‌های اینترنتی صورت گرفته از بستر این پرداختیار اقدام به جذب نیروی انسانی می‌کند.

به گزارش پیوست، این اقدام زرین‌پال به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی به پذیرنده‌های این شرکت صورت گرفته است. با توجه به گسترش ویروس کرونا و به تبع آن کاهش خریدهای حضوری و افزایش خریدهای اینترنتی حجم تراکنش‌های انجام شده از طریق این پرداختیار نیز افزایش یافته است. در روزهای اخیر نه تنها حجم تراکنش‌های اینترنتی افزایش یافته بلکه درخواست برای درگاه پرداخت در زرین‌پال نیز افزایش داشته است.

دیجی‌کالا نیز چندی پیش اعلام کرد که به دنبال افزایش خریدهای اینترنتی و به منظور افزایش توان پاسخگویی به نیازهای کاربرانشان در نظر دارد که ۲ هزار نیروی کار جذب کند که از این میان تا نیمه فروردین ماه تقریبا ۷۰۰ نیروی کار را جذب کرده بود.

زرین پال به عنوان اولین پرداخت‌یار ایران، عهده‌دار انتقال وجه بخش عمده‌ای از تراکنش‌های اینترنتی کسب وکارهای خرد و متوسط است. از سال گذشته، اقدامات گسترده‌ای (ارائه دستگاه کارتخوان، درگاه پرداخت خاص برای کسب‌وکارهای مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی و … از جمله این اقدامات بوده است)در این شرکت به منظور ارائه راهکاری جامع پرداخت صورت گرفته است.  بخش ارائه درگاه اینترنتی به اعتماد صاحبان مشاغل این روزها با افزایش درخواست روبه‌رو شده است.

همچنان که برخی از مشاغل در دوره گسترش ویروس کرونا با افزایش استقبال روبه‌رو بوده‌اند برخی دیگر از کسب و کارها با توجه به کاهش تقاضا مجبور به اخراج نیروهای انسانی خود و در نهایت تعطیلی کسب و کار خود شده‌اند. از این میان تعدیل نیروی کار در علی‌بابا که در اولین روزهای شیوع کرونا اتفاق افتاد و پس از آن تعطیلی چیلیوری خبرسازتر شد.

زرین‌پال اعلام کرده است که در راستای مسئولیت اجتماعی و چشم انداز شرکت در کنار شرکای تجاری خود می‌ماند و تمام تلاش خود را برای افزایش ظرفیت پرداخت‌های اینترنتی به کار خواهد بست. این اقدامات از اولین روزهای شروع بحران کرونا شروع شده و تا به امروز این کار با قوت بیشتری ادامه داشته است.

از جمله اقدامات صورت گرفته از سوی زرین‌پال در این دوره زمانی می‌توان به ارائه خدمات کاهش زمان تسویه حساب از ۴ روز کاری به زمان کمتر از ۲۴ ساعت اشاره کرد. با توجه به آسیب پذیری کسب وکارها در این شراط سخت، این کار موجب می‌شود تا نقدینگی هر چه سریع‌تر به جریان مالی وارد شود. همچنین زرین پال تلاش کرده تا  انتقال کاربران به فرآیند پرداختیاری مورد تایید شاپرک را سرعت ببخشد تا بتواند تسهیلات پرداختی تازه‌ای برای بسیاری از پذیرنده های خود فراهم کند.

زرین پال اعلام کرده است متقاضیان کار می‌توانند رزومه کاری خود را به آدرس http://zrpl.ir/jobs ارسال کنند.

http://pvst.ir/7tf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو