skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

همزمان با روز جهانی معلولان؛آغاز انتشار اینترنتی فیلم ویژه نابینایان

تحریریه پیوست

۱۲ آذر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۸

 همزمان با روز جهانی معلولان، پلتفرم VOD «فیلیمو» انتشار اینترنتی فیلمها و سریالهای ویژه نابینایان خود را آغاز کرد.

به گزارش پیوست، در اولین گام نیز این پلتفرم فیلم سینمایی «متری شش و نیم»  را با همکاری  «سوینا» پلتفرم ویژه سینمایی نابینایان منتشر کرده است.

احسان عمرانی، مدیر فیلمو در گفتوگو با پیوست اعلام میکند که با این همکاری از این پس فیلمها و سریالهای محبوب که تا به حال صوتی نشده است به شکل حرفهای و با حضور چهرهها توضیحدار و پخش خواهد شد.

عمرانی تاکید میکند که فیلیمو  تاکنون با مناسبسازی و انتشار فیلمها و سریالهای متعددی برای ناشنوایان در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام کرده و در آینده نیز مجموعه فیلم های ویژه گروه نابینایان و ناشنوایان را کامل‌تر خواهد کرد.

عمرانی با اشاره به اینکه ورود فیلیمو به این حوزه در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی این سرویس است میگوید: «اواخر سال ۹۶  بود که با کمک تیمهای متخصص سریال شهرزاد را برای گروه ناشنوایان به زبان اشاره مناسبسازی و منتشر کردیم. بعد از آن استقبال از این اقدام آنقدر خوب بود که بلافاصله فیلمها و سریالهای دیگر را در کوتاهترین زمان مناسب سازی و روی فیلیمو قرار دادیم

او ادامه داد: «در ادامه چنین فعالیتهایی معتقدیم پیشرفت تکنولوژی باید منجر به ساده شدن زندگی رومزه و فراهم کردن تجربههای منحصر به فرد شود، امروز برای اولین بار شرایطی را فراهم کردیم تا هموطنان کمبینا و نابینا هم بتوانند تجربهای مشابه تجربه سایرین برای لذت بردن از محتواهای ویدیویی داشته باشند  براساس اظهارات او فیلیمو درحال حاضر فیلمهای متری شیش و نیم و فیلم قانون مورفی را توضیحدار کرده است و در ادامه تصمیم داریم تا فیلمهای به روز و پرمخاطب دیگر را در فاصلههای کوتاه منتشر کند.

http://pvst.ir/6xo

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو