skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«شهرزاد»، «تهران من» را از دسترس خارج می‌کند

سمانه سمیع تحریریه

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اپلیکیشن تهران من از پنجم خردادماه از دسترس خارج خواهد شد و کلیه خدمات این اپلیکیشن از طریق شهرزاد ارائه می‌شود.

به گزارش پیوست، از روز گذشته یازدهم اردیبهشت ۱۴۰۳ پیام «شهروند گرامی، از تاریخ پنجم خردادماه ۱۴۰۳ اپلیکیشن تهران من از دسترس خارج خواهد شد و کلیه خدمات از طریق سوپراپلیکیشن شهروندی شهرزاد قابل ارائه خواهد بود.» به محض باز کردن اپلیکیشن تهران من برای مخاطبان نمایش داده می‌شود.

به نظر می‌رسد پس از باگ‌ها و مشکلات عمده اپلیکیشن تهران من و  هک سامانه‌‌های شهرداری در نهایت مدیران فاوای شهرداری تصمیم گرفته‌اند دیگر از موازی‌کاری اجتناب کنند و قصه تهران من را به پایان برسانند. البته پروژه پیاده‌سازی شهرزاد و تبلیغات گسترده آن هم نشان می‌داد شهرداری می‌خواهد خدمات شهری را به سمت این اپلیکیشن ببرد. اما تجربه بد کاربران در سال‌‌های اخیر از سامانه تهران من و به‌روز نبودن خدمات آنلاین شهرداری، کاربران زیادی را از این نهاد ناامید کرده است و فعلاً به نظر نمی‌رسد با تغییر نام و اپلیکیشن در این موضوع تغییر عمده‌ای ایجاد شود.

بعد از هک شهرداری در خردادماه ۱۴۰۱، «تهران من» هرگز نتوانست به حالت عادی بازگردد. حالا باید منتظر ماند و دید آیا شهرزاد می‌تواند آغاز دوباره‌ای برای پلتفرمی باشد که سرویس‌دهی انحصاری آن برای خدمات شهری با رضایت کاربران روبه‌رو نبوده است یا خیر.

https://pvst.ir/hu7
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو