skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ارتباطات زیرساخت اختلال ۳۵ دقیقه‌ای در اینترنت تهران را تایید کرد+ به‌روزرسانی یک گروه هکری مدعی هک زیرساخت‌های مخابراتی شد

۲۷ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۸ آبان ۱۴۰۲

اختلال در اینترنت

شرکت ارتباطات زیرساخت اختلال ۳۵ دقیقه‌ای در اینترنت استان تهران را تایید و اعلام کرد این اختلال هم‌اکنون برطرف شده است.

به گزارش پیوست، صبح امروز ۲۷ آبان‌ماه، کاربران اینترنت گزارش دادند امکان دسترسی به سرویس‌های خارجی وجود ندارد اما سرویسی‌های داخلی با مشکل مواجه نیست.

روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: این مساله مربوط به اختلال در شبکه انتقال استان تهران است. طبق اعلام شرکت زیرساخت، به‌ دنبال ایجاد اختلال در شبکه انتقال استان تهران از ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه صبح تا ۱۰ و ۲۵ دقیقه در ارائه ترافیک داخل و بین‌الملل اپراتورهای کشور اختلالی رخ داد.

در این بیانیه اعلام شد اقدامات لازم صورت گرفت و شبکه به حالت عادی بازگشت و در حال حاضر هیچ‌گونه اختلالی در شبکه ارتباطات زیرساخت وجود ندارد.

این در حالی است که یکی از گروه‌های هکری مدعی شده است زیرساخت‌های مخابراتی ایران را هک و کل اینترنت ایران را مختل کردند، اما این ادعا هنوز تایید نشده و در بیانیه شرکت زیرساخت نیز هیچ اشاره‌ای به این ادعا نشده است.

به روزرسانی:

طبق شنیده‌‌های پیوست ادعای گروه هکری مبنی بر هک زیرساخت‌های مخابراتی رد شده است، براین اساس هکی صورت نگرفته و دلیل اختلال در اینترنت، اختلال در شبکه انتقال استان تهران بوده است.

https://pvst.ir/gev

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو