skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرپرست معاونت تسهیل تجاری مرکز تتا: سامانه جدید اینماد راه‌‌اندازی شد

۱۵ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۶ مهر ۱۴۰۲

سرپرست معاونت تسهیل تجاری مرکز تتا می‌گوید: سامانه جدید اینماد پیاده‌سازی شد و مانند قبل در حال فعالیت است و به این شکل مشکل داده‌های ۲۰۰ کسب‌وکار باقی‌مانده برطرف شد.

در روزهای گذشته، به‌ علت تغییرات ایجادشده در فرایندها، یکپارچه‌سازی پایگاه‌های داده مختلف و ارتباط با سرویس‌های سامانه‌های دیگر دستگاه‌ها، برخی از کاربران سامانه جدید اینماد با مشکلاتی در کار با سامانه مواجه شده بودند که به گزارش روابط عمومی مرکز تتا این موارد برطرف شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، با هدف تسهیل و تسریع امور برای کسب‌وکارهای اینترنتی، سامانه جدید اینماد راه‌‌اندازی شد. اساس تغییرات جدید بر بهینه‌سازی، هوشمندسازی و یکپارچه‌سازی فرایندها و بر مبنای بازخوردهای دریافتی از بخش خصوصی بوده است.

سامانه جدید اینماد در انتهای شهریور امسال پیاده‌سازی و عملیاتی شد. پروژه بازنویسی این سامانه به عنوان یکی از مهم‌ترین اقدامات مرکز تتا طی سال‌های اخیر با هدف تسهیل و تسریع امور برای کاربران و کسب‌وکارهای اینترنتی و با توجه به بازخوردهای دریافتی از بخش خصوصی انجام شده است.

ندا مصطفوی، سرپرست معاونت تسهیل تجاری و توسعه کاربردها مرکز تتا، با بیان اینکه در این به‌روزرسانی اطلاعات ۱۸۰ هزار کسب‌وکار اینترنتی با موفقیت انتقال یافته و هم‌اکنون، سامانه همانند گذشته در حال ارائه خدمات به متقاضیان است افزود: البته برای حدود ۲۰۰ کسب‌وکار از ۱۸۰ هزار کسب‌وکار دارای اینماد فعال در این جابه‌جایی مشکلاتی ایجاد شده بود که این مشکلات در هفته گذشته به طور کامل برطرف شده اما سایر اینمادها و درگاه‌های پرداخت برای کاربران قبلی سامانه همچنان بدون مشکل در حال فعالیت‌اند.

او تاکید کرد: طی دو هفته اخیر از زمان به‌روزرسانی سامانه تاکنون، ۱۵۰۰ اینماد جدید نیز بدون مشکل صادر شده که فهرست کامل آنها نیز به فهرست قبلی در سایت اینماد اضافه می‌شود. از سوی دیگر پشتیبانی سامانه اینماد، به صورت ویژه در این ایام و در یک‌ ماه آینده برای بررسی درخواست‌ها و اشکالات گزارش‌شده از سوی کاربران فعال بوده و در صورت بروز مشکلات احتمالی، در اسرع وقت مرتفع خواهد شد.

https://pvst.ir/g34

یک دیدگاه

  1. متاسفانه کلیه تیکتهای پشتیبانی از اول سال تا الان از سیستم اینماد حذف شده و هرکسی تیکت باز داشته قادر به پیگیری نیست.
    کافیه یه زنگ بزنید به داخلی ۲ و بگین تیکتم رو میخوام پیگیری کنم تا متوجه مشکلشون بشین.
    به همه میگن تیکت جدید باز کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو