skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فصل مشترک مدیران موفق حوزه فناوری؛ یادگیری،تعامل و توجه به روابط انسانی

سمانه سمیع تحریریه

۱۳ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

مدیران موفق هلدینگ‌ها و کسب‌و‌کارهای شناخته شده حوزه فناوری و بانکی فصل مشترک موفقیت و استمرار فعالیت‌های خود را یادگیری دائمی و توجه به روابط انسانی و تعامل با نیروهای خود می‌دانند.

به گزارش پیوست، تعدادی از مدیران برجسته حوزه بانکی و مالی در رویداد مسیر موفقیت به بیان تجربیات خود در حوزه‌های کاری پرداختند و از عوامل موفقیت خود در زندگی شغلی خود صحبت کردند.
علی دیواندری مدیرعامل سابق بانک ملت و بانک پارسیان در ابتدای رویداد به بیان تجربه‌های خود در دوران فعالیت در فضای بانکی ایران پرداخت و توضیح داد: یکی از نکاتی که در زندگی آموختم این نکته بود که تک‌بعدی نباشم و در زندگیم سعی کنم به تمام جوانب توجه داشته باشم. به همین خاطر شعر و ادبیات را عاشقانه دنبال کردم و توجه به روابط انسانی و نیازهای همکارانم را در اولیت قرار دادم.

یادگیری اولویت است

سیدحامد قنادپور مدیرعامل تارا هم در بخش گفت‌وگوی خود در این باره گفت: بهترین رهبران، بهترین یادگیرندگان هستند. رهبران تغییر ایجاد می‌کنند و اولین قدم تغییر را از خود آغاز می‌کنند. من از تمام تجربه‌هایم آموخته‌ام آن‌چیز که همکاران شما را کنار شما ماندگار می‌کنند تنها حقوق و پاداش نیست بلکه توجه به تعاملات انسانی و توجه به نیازهای آنهاست.
شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ اهل هم در ادامه رویداد سخنرانی خود را با شعار شرکت هوآوی آغاز کرد و گفت: قهرمانان زاده نمی‌‌شوند بلکه ساخته می‌شوند. این یعنی باید از خودمان شروع کنیم و تمرکز ما روی خودسازی باشد. موفقیت امری جمعی است و همیشه باید از خوشحالی و موفقیت گروه خوشحال شد، اگر از موفقیت دیگران خوشحال نمی‌شوید باید در آن تجدید نظر کنید.

وقت‌شناسی را جدی بگیرید

طهماسب مظاهری وزیر پیشین اقتصاد و رئیس کل سابق بانک مرکزی هم در گفت‌وگویی آنلاین به تعریف موفقیت و رضایت شغلی پرداخت و گفت: موفقیت امری نسبی است و نمی‌شود آن را به سادگی تعریف کرد. اگر بخواهم از عوامل موفقیت و رضایت در کارم صحبت کنم مهم‌ترین عامل را وقت‌شناسی و تمرکز در کارهایم می‌دانم. من هرگز چند کار را با هم انجام نمی‌دادم. بلکه تمرکزم را روی مهم‌ترین هدفم گذاشتم.

تجربه‌هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

در بخش پایانی این رویداد در پنلی نیما نامداری مدیرعامل کارنامه، محمدرضا رضائی‌نژاد مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های گروه تعاونی پیشگامان، باقرصمدی معاون دیجیتال ایرانسل، فرزین فردیس مدیرعامل سرآوا و مهدی معصومی بنیان‌گذار و مالک تلاونگ در گفت‌وگویی با مریم قدس گلشن مدیرکل فروش سازمانی جیرینگ به بیان تجربه‌ها و چالش‌های خود در مسیر شغلی پرداختند.
قدس گلشن دبیر پنل هدف از برگزاری این پنل را به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه مدیران موفق در مسیر رشدشان اعلام کرد و افزود: تجربه‌ها گران به دست می‌آیند و ما در رویداد مسیر موفقیت تلاش کردیم فرصتی را برای علاقه‌مندانی که به دنبال مسیر موفقیت و کسب تجربه هستند فراهم کنیم.
در ادامه پنل نیما نامداری مدیرعامل کارنامه توجه به شرایط اقتصادی، سیاسی جامعه را از مهم‌ترین عواملی دانست که افراد باید در ایران به آن توجه کنند،فرزین فردیس هم در تایید صحبت‌های نامداری ادامه داد: این روزها همه به فکر مهاجرت هستند و همه باید به دنبال بهتر کردن شرایط باشیم گرچه سخت است اما نباید ناامید شویم.
صمدی هم در ادامه افزود: تجربه من در سال‌های فعالیتم در ایرانسل نشان داده نباید بین نیروهایتان تبعیض قائل نشوید و باید فرصت ازمون و خطا به انها بدهید. یکی از دلایل ماندگاری من در ایرانسل این بود که اشتباهاتم را بزرگ نمی‌کردند و من فرصت آزمون و خطا داشتم
مهدی معصومی هم به حضور زنان و نقش کلیدی آنها در شرکت‌ها پرداخت و افزود: زنان به خوبی از پس مسئولیت‌‌‌هایی که به آنها سپرده شده برآمده‌اند و به همین خاطر باید به نقش زنان توجه بیشتری شود.

https://pvst.ir/g2p
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو