skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بازار برای افراد کم‌بینا و نابینا دسترس‌پذیر می‌شود

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

نسخه جدید بازار امروز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت، همزمان با روز جهانی «آگاهی از دسترس‌پذیری دیجیتالی» (Global Accessibility Awareness Day) منتشر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بازار، در راستای بهبود تجربه کاربری و با هدف دسترس‌پذیرتر شدن بازار، در تازه‌ترین نسخه‌ی بازار، امکانات تازه‌ای برای افراد کم‌بینا و نابینا فراهم شده است.

همزمان با انتشار این نسخه، یک راهنمای مکتوب برای دسترس‌پذیرکردن برنامه‌ها در اختیار توسعه‌دهنده‌های بازار قرار می‌گیرد تا آنها نیز بتوانند محصول خود را برای گروه‌های بزرگ‌تری از افراد دارای معلولیت‌، دسترس‌پذیر کنند.

حمید محمودی، توسعه دهنده ارشد اندروید در بازار، در این باره می‌گوید: «دسترس‌پذیرکردن بازار وظیفه‌ی ما بوده و هست. اگر چه در نسخه‌های قبلی بازار هم کمی به این ویژگی پرداخته بودیم، ولی از نسخه‌ی فعلی به بعد، بازار به صورت کامل برای نابینایان و کم‌بینایان دسترس‌پذیر خواهد بود.»

بازار از همه‌ی توسعه‌دهندگان دعوت می‌کند برنامه‌های خود را برای افراد دارای معلولیت‌های گوناگون دسترس‌پذیرکنند. حمید محمودی می‌گوید «من در کنار سایر همکارانم در چپتر اندروید بازار اعلام آمادگی می‌کنیم تا به توسعه‌دهندگان کمک کنیم اپلیکیشن‌های خود را برای افراد دارای معلولیت دسترس‌پذیر کنند.»

https://pvst.ir/ew8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو