skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

٣ میلیارد دلار موافقت‌نامه همکاری برای تسهیل خدمات فناورانه

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از حدود ٣ میلیارد دلار موافقت‌نامه همکاری برای تسهیل خدمات پیشرفتی فناورانه طی چهار سال گذشته با دستگاه‌های کشور خبر داد و گفت بسته‌های حمایتی معاونت علمی به دانش‌بنیان‌های نوپا اختصاص می‌یابد.

به گزارش پیوست، مراسم افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۳ با حضور جمعی از مسئولان خارجی و داخلی در پارک فناوری پردیس برگزار شد. فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، با ذکر این نکته که ١٢ سال از تجربیات مختلف استارت‌آپ‌ها گذشته گفت: امروز درخت زیست بوم فناوری کشور به اندازه کافی بزرگ شده و آسیب‌ها و خطرات را پشت سر گذاشته است. امروز فرصت این است که از شرکت‌های استارت‌آپی حمایت شود تا آنها از اقتصاد کشور حمایت کنند.

او اضافه کرد: در دو حوزه فرصت‌سازی ویژه‌ای برای بازارهای داخلی و خارجی در معاونت علمی برنامه‌ریزی گسترده‌ای انجام شده است. معاونت علمی به توسعه بازار داخلی و خارجی شرکت‌های پیش رو و دانش بنیان کمک می‌کند. برای زنده ماندن زیست بوم بر مبنای تجربه‌هایی که در ١٠ سال گذشته گذراندیم و با توجه  فرصت‌های ویژه اقتصادی کشور در حوزه‌های دیجیتال، انرژی، سلامت، اقتصاد معدن و امنیت غذایی زمان خوبی برای توجه به این اکوسیستم است.
او با تاکید بر این نکته گفت: امید داریم بتوانیم زیست بوم نوآوری کشور را در چهارسال آینده به میوه‌دهی برسانیم و بستر حاصلخیز را برای شکل‌گیری دانش‌بنیان نوپا تسهیل کنیم.

نمایشگاه اینوتکس بیش از ۴۵۰ استارت‌آپ، شرکت فناور و دانش‌بنیان، شتاب‌دهنده و مرکز نوآوری، مرکز رشد و پارک فناوری از ایران و کشورهایی از جمله روسیه و ترکیه حضور دارند و به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود می‌پردازند.

https://pvst.ir/etv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو