skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شاخص رضایت مشتریان ازکی از ۶۰ درصد به ۷۳درصد رسید

۲۸ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پلتفرم بیمه ازکی به شاخص ۷۳ درصدی در جلب رضایت مشتریان رسید. یک سال پیش شاخص NPS «ازکی» به طور میانگین ابتدا ۵۵ و سپس ۶۰ بوده است.

به گزارش روابط عمومی ازکی این شرکت توانسته با به کارگیری روشی جامع و استاندارد به شاخص رضایتمندی مشتری یعنی عدد ۷۳ درصد برسد. کاربران «ازکی» به دلیل رضایت از این پلتفرم بیمه آن را به دیگران توصیه کرده‌اند و از این رو «ازکی» توانسته به عدد مثبت ۷۳ در شاخص NPS  شاخصی برای اندازه گیری رضایت مشتریان از کسب و کاربرسد. یعنی افرادی که استفاده از ازکی را به دیگران پیشنهاد می‌کنند، در یک نمونه ۱۰۰ نفری، ۷۳ نفر است.
یک سال پیش شاخص NPS «ازکی» به طور میانگین ابتدا ۵۵ و سپس ۶۰ بوده است. در این رابطه «محمد شیخ سفلی» مدیر ارشد بازاریابی ازکی می‌گوید: ازکی توانسته است نرخ شاخص حل مشکلات مشتریان خود را در یک تماس ارتقا دهد و مدارک غیر ضروری را برای دریافت بیمه نامه حذف کرده است. پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، گسترش مراکز بازدید بیمه بدنه در ۱۱ استان، ارائه راهکار بازدید از سوی مشتری در بیمه بدنه،صدور ۸۰ درصد بیمه‌های ثالث کمتر از ۳ ساعت، افزایش نرخ ارسال روزانه بیمه‌ها به ۲۰ استان مختلف و افزایش سرعت ارسال بیمه‌ها با راه اندازی «ازکی اکسپرس تهران» از دیگر اقدام‌های انجام شده برای جلب نظر رضایت مشتریان ازکی بوده است.علاوه بر اینکه علاوه بر بهبود خدمات‌دهی به کاربران خود، تغییر در رفتار سازمانی و افزایش دانش کارکنان خود را نیز مد نظر قرار داده‌ایم.»
مدیران مجموعه «ازکی» معتقدند هدف آن‌ها در آینده رسیدن به اعداد بالاتر مانند ۷۵ و نگهداشت این میزان رضایتمندی مشتریان است.
شرکت‌های زیادی در دنیا هستند که میزان رضایت مشتریان و به خصوص بخش ترویج کنندگان را بررسی می‌کنند ولی آن را اعلام نمی‌کنند اما به گفته کارشناسان اعلام این امتیاز به دست آمده عامل مهمی در ایجاد انگیزه برای تغییر است. زیرا اعلام این عدد پیام روشنی به مدیران، کارمندان در زمینه اهمیت مروجان و خطرات مشتریان ناراضی می‌دهد و کارمندان و مدیران یک شرکت هم در به دست آوردن عدد بزرگ نقش پررنگی دارند و تلاش و رضایت آنها در انتقال این رضایت به مشتریان هم نقش مهمی ایفا می‌کند.

https://pvst.ir/dz3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو