skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فروش بیپ‌تونز در پی قطعی اینترنت، ۴۵ درصد کاهش یافت

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۲۰ مهر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

بیپ‌تونز اعلام کرد محدودیت‌های اخیر اینترنتی، باعث کاهش ۳۰ درصدی بازدیدکننده، ۳۹ درصدی پرداخت‌های موفق و ۴۵ درصدی فروش این فروشگاه اینترنتی موسیقی شده است.

به گزارش پیوست، با ورود به هفته چهارم قطعی و اختلال اینترنت، کسب‌وکارهای زیادی از افت آمار فروش‌شان خبر می‌دهند. کاهش ۷۵ درصدی فعالیت فروشگاه‌های اینستاگرامی فروشگاه‌ساز پادرو، کاهش ۵۰ درصدی مصرف پهنای باند مشترکان صبانت و افت ۴۰ درصدی تراکنش‌های زرین‌پال از جمله این موارد بود.

حال بیپ‌تونز که در حوزه موسیقی فعالیت می‌کند آمارهایی از اثر قطعی اینترنت منتشر کرده است. طبق این آمار فروش بیپ‌تونز ۴۵ درصد کاهش یافته است. همچنین تعداد بازدیدکنندگان این فروشگاه اینترنتی نیز ۳۰ درصد و پرداخت‌های موفق نیز با افتی ۳۹ درصدی مواجه شده است.

اینترنت کشور از اواخر شهریورماه با قطعی و اختلال جدی همراه شده و علاوه بر آن بسیاری از پلتفر‌م‌ها از جمله اینستاگرام و واتس‌اپ فیلتر شده‌اند. هنوز اختلال در اینترنت به طور کامل رفع نشده است و رفع فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

https://pvst.ir/dc0
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو