skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دهقانی فیروزآبادی جانشین ستاری شد

میثم قاسمی تحریریه

۲۸ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

دهقانی فیروزآبادی

پس از استعفای سورنا ستاری از سمت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رئیس جمهور با حکمی روح‌الله دهقانی فیروزآبادی را به سمت سرپرست این معاونت منصوب کرد.

در این حکم که تاریخ آن روز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ است، اشاره‌ای به سابقه دهقانی نشده و تنها بر عدالت‌محوری، روحیه انقلابی، مردم‌داری و… تاکید شده است.حکم انتصابدهقانی فیروزآبادی، خرداد امسال به سمت رئیس جهاد دانشگاهی منصوب شده بود. او مقاطع کارشناس تا دکترای خود در رشته مهندسی هوافضا را در دانشگاه صنعتی شریف گذرانده است.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شریف، دانشیار دانشکده مهندسی هوافضا و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف و تأسیس و مدیریت پردیس نوآوری و مرکز تحقیقات شهید تهرانی مقدم از سمت‌های اجرایی روح‌الله دهقانی فیروزآبادی عنوان شده است.

هفته گذشته خبر استعفای سورنا ستاری از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر شده بود.

https://pvst.ir/d72
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو