skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۲۴ تیم استارت‌آپی در حمایت از افراد دارای معلولیت پابه توپ می‌شوند

۲۰ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

جام فوتبال استارکاپ بین ۲۴ تیم استارت‌آپی با هدف حمایت از افراد دارای معلولیت برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی در سالن همایش دانشگاه شهید بهشتی، دومین دوره از مسابقات فوتسال بین شرکت‌ها و موسسات استارتاپی کشور رسما وارد مراحل اجرایی شد. استارتاپ «پالسی نو» به عنوان بانی برگزاری یک دوره مسابقه فوتسال بین استارتاپ‌ها، ۲۴ تیم را گرد هم آورده تا برای حمایت از جامعه معلولان، جام موسوم به «استارکاپ» را راه‌اندازی کند. این جام قرار است با همکاری بنیاد وحید رجبلو برگزار شود.

۲۴ تیم شرکت کننده در ۴ گروه ۶ تیمی جای گرفتند و قرار است در روز افتتاحیه مسابقات که حدود ۸ هفته طول خواهد کشید، طی یک بازی، تیمی متشکل از شرکت‌کنندگان این جام با تیم منتخب بیماران کم توان ذهنی و حرکتی به میدان بروند. این بازی نمایشی قرار است با حضور تماشاگران و خانواده همه تیم‌های شرکت‌کننده انجام شود و به عنوان مراسم ویژه‌ای افتتاحیه خواهد بود.

پالسی نو، سرمایه گذاری مبین سرمایه، تخفیفان، علی بابا، اتاقک، ورزش۳، سرمایه گذاری فارابی، شناسا، بازی بزن بهادر، طرح تو طرح،کالاتیک، رسانه ملی، ابرآروان، بیمه دات کام، اکو استارت، آپارات، المو خلاق، کافه بازار، ستارگان غرب، هنرمندان حامی، تورک اپ، فرا صنعت کاج، مدیران خودرو، اسنپ فود از استارت‌آپ‌هایی هستند که به عنوان تیم در این مسابقات حضور دارند.

https://pvst.ir/cq9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو