skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیش از ۳۶ درصد کاربران همراه اول از کیف پول الکترونیکی استفاده می‌کنند

سمانه سمیع تحریریه

۱۰ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ایبیکام (EBCOM) شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند در گزارشی از عملکرد خود در سال ۱۴۰۰، اعلام کرد بیش از ۳۶ درصد از کل کاربران سیم‌کارت‌های همراه اول از کیف پول الکترونیکی استفاده می‌کنند.

به گزارش پیوست، طبق گزارشی که شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند یا ایبیکام همراه اول منتشر کرده است، بیش از ۳۶ درصد از کل کاربران سیم‌کارت‌های همراه اول از کیف پول الکترونیکی استفاده می‌کنند و در اسفند ۱۴۰۰ کاربران کیف پول همراه اول از مرز ۲۵ میلیون نفر گذشته است.

کیف پول
بیش از ۳۶ درصد از کل کاربران سیم‌کارت‌های همراه اول از کیف پول الکترونیکی استفاده می‌کنند.

شرکت ایبیکام که از سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده در سال گذشته فعالیت‌هایی همچون فرایند مهاجرت کاربران نسخه جدید همراه من و تکمیل و پیاده‌سازی باشگاه مشتریان همراه اول را به عهده گرفته است. راه‌اندازی خدمت در محل (همراه‌یار) و توسعه الگوریتم قیمت‌گذاری سیم‌کارت‌های همراه اول نیز در دایره فعالیت‌های ایبیکام بوده است.

ایبیکام
ایبیکام فعالیت‌های خود را از زمستان ۹۹ آغاز کرده است.

در حقیقت ایبیکام برای تغییر DNA و ورود همراه اول به دنیاى اقتصاد دیجیتالی و تحول دیجیتالی همراه اول تاسیس شده و به عنوان شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند فعالیت‌های خود را گسترش می‌دهد. ایبیکام در بخش فنى ساختار را به جاى محصول‌محور به سمت «کاربرمحور» برده و با همین رویکرد تصمیم گرفته است در بخش دیجیتالی کردن محصولات همراه اول گام بردارد.

ایبیکام برای کاهش خطاها در اپلیکیشن مهم همراه اول یعنی «همراه من» ابتدا فعالیت‌های خود را در اپلیکیشن کوچک‌تر همراه اول، اوانو، تست می‌کند.

ایبیکام مدعی است کسب‌وکارهای نیازمند خدمات پرداخت، کیف پول، احراز هویت کسب‌وکارهاى نیازمند اینترنت کودک، توسعه‌دهندگان بازی‌هاى کامپیوترى، فعالان صنعت بانک و فعالان صنعت بیمه از جوامع هدفى هستند که قابلیت استفاده از خدمات حوزه APIهای ایبیکام را دارند.

۳۳ درصد از کارکنان ایبیکام خانم‌ها هستند

در بخش دیگری از گزارش ایبیکام به تمرکز نیروهای انسانی در ایبیکام اشاره شده است. این بخش نشان می‌دهد که بیش از ۶۷ درصد نیروی انسانی ایبیکام را آقایان و تنها ۳۳ درصد از آن را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

نیروی انسانی ایبیکام
۶۷ درصد نیروی انسانی ایبیکام آقایان هستند.

در بخش دیگری از این گزارش به سبد محصولات ایبیکام اشاره شده است. همراه من، اوانو و ایی‌شاپ بخشی از سبد فعالیت‌های ایبیکام را تشکیل می‌دهند.

ایبیکام
اپلیکیشن همراه من، اوانو و ایی‌شاپ بخشی از سبد فعالیت‌های ایبیکام هستند.
گزارش کامل ایبیکام را از اینجا بخوانید
https://pvst.ir/cgs
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو