skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
قسمت بیست و هشتم پادکست تک‌بورس: هفته سرخ و سیاه

قسمت بیست و هشتم پادکست تک‌بورس: هفته سرخ و سیاه

با صدای: میثم قاسمی

آلودگی شدید هوا که آسمون را تیره کرده و مردم رو از نفس انداخته، رنگ تیره‌اش را این هفته به بازار سرمایه هم گسترش داد و رنگ سبز هفته گذشته جایش را به قرمز داد. این هفته و هم‌گام با شاخص کل، وضعیت شرکت‌های ICT‌ هم خوب نبود و فقط ۷ نماد در مجموع مثبت بودند که البته ۳ نماد هم با فاصله کمی مثبت شدند. این هفته فرابورس اعلام کرد نماد شرکت توسعه فن‌افزار توسن در گروه «رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن» درج شده است. توسعه فن‌افزار توسن که با نام تجاری توسن‌تکنو شناخته می‌شود، در زمینه تولیدکنند پایانه‌های پرداخت الکترونیکی و ماشین‌های بانکی فعال است.

در پادکست این هفته، نگاهی داریم به درآمد آذر ماه اپراتورهای همراه و ثابت و شرکت‌های پرداخت الکترونیکی و تاثیر اختلال اینترنت بر آن.

۱۵ دی ۱۴۰۱

برای بوکمارک این نوشته

قسمت بیست و هفتم پادکست تک‌بورس: زمستان گرم

قسمت بیست و هفتم پادکست تک‌بورس: زمستان گرم

با صدای: میثم قاسمی

هفته‌ای که گذشت در مجموع برای شرکت‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، خوب بود. گزارش درآمدی آذر ماه همراه اول نشان می‌دهد روند کاهش درآمدهای این شرکت متوقف شده و گرچه هنوز به سطح مهر نرسیده؛ اما فعلا از خون‌ریزی جلوگیری شده است. روند درآمدی اپراتورهای ثابت و شرکت مخابرات هم همین موضوع را نشان می‌دهد.

این هفته فقط پرداخت الکترونیک سامان کیش کل هفته را منفی بود. آسیاتک، تاپکیش و به‌پرداخت ملت هم فقط چهارشنبه مثبت بودند که در مورد پرداخت، این رشد نتوانست کاهش روزهای قبلی را جبران کند.

چهارشنبه این هفته شاخص کل با افزایش ۷۰ هزار و ۹۱۷ واحدی، به یک میلیون ۶۴۷ هزار و ۳۱۵ واحد افزایش ارتفاع داد.

۸ دی ۱۴۰۱

برای بوکمارک این نوشته

Back To Top
جستجو