skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پنل محاسبه سود و زیان رمزینکس رونمایی شد

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

رمزینکس

صرافی رمزینکس از امکان جدیدی به نام پرتفوی یا پنل محاسبه سود‌ و زیان کیف پول رونمایی کرد. این پرتفوی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که ریسک‌ها و سرمایه خود را مدیریت کنند.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، بر این اساس در این پنل کاربران می‌توانند سود و زیان کاربران، مقدار دارایی، مقدار تغییرات سود و زیان، موجودی کیف پول به تفکیک نماد، موجودی، ارزش ریالی و درصد دارایی هر کوین را مشاهده کنند.

پرتفوی رمزینکس با محاسبه جداگانه نوسانات بازار سود و زیان کیف پول کاربران در بازه‌های زمانی متفاوت را نشان می‌دهد. مثلاً اگر قیمت بیت‌کوین در بازارهای جهانی پنج درصد افزایش قیمت پیدا کند، کیف پول کاربر هم پنج درصد سود را نشان می‌دهد.

پنل محاسبه سود و زیان رمزینکس۳
مشاهده میزان دارایی در پنل رمزینکس

پرتفوی رمزینکس، بعد از محاسبه نوسانات کوین‌های موجود در کیف پول در ساعت ۰۰:۰۰ هر روز نمایش می‌دهد که طی ۲۴ ساعت کل کیف پول چقدر ضرر و سود کرده است.

رمزینکس با در نظر گرفتن اهمیت میزان و درصد سود و زیان روزانه برای سهامداران خرد و تریدرها، برای محاسبه پرتفوی و اعلام وضعیت حساب از چهار نمودار استفاده کرده است؛ صفحه پرتفوی چهار نمودار دارد که درصد و مقدار سود و زیان را نشان می‌دهند. یکی از نمودارها مربوط به بازه‌های زمانی است، این نمودار به کاربر نشان می‌دهد که در بازه زمانی یک هفته یا یک‌ماهه چقدر دارایی داشته‌اند.

نمودار دیگر، یک نمودار دایره‌ایست که نشانگر درصد هر رمزارز در کیف پول است. نمودار دیگر به کاربران نشان می‌دهد که در تک‌تک روزهای ماه قبل یا هفته قبل چقدر سود و یا زیان اتفاق افتاده است.

نمودار چهارم، نمودار درصد تغییرات است که مانند سایر نمودارهای پرتفوی بازهای زمانی هفت و ۳۰ روزه را به تفکیک هر روز بررسی می‌کند.

پنل محاسبه سود و زیان رمزینکس
مشاهده میزان سود و زیان در معاملات

تمامی اعداد پرتفوی رمزینکس به دو صورت ریال و تتر واحد پول کریپتویی قابل‌نمایش هستند و کاربر انتخاب می‌کند که دارایی‌اش را با چه واحدی مشاهده کند. کاربران از طریق عدد موجود در کیف پول به پرتفوی و نمودارها دسترسی پیدا می‌کنند.

پنل محاسبه سود و زیان رمزینکس۲
مشاهده مقدار تغییرات سود و زیان در پرتفوی رمزینکس

کاربران باید این موضوع را در نظر بگیریند که واریز و برداشت از حساب به معنای سود و زیان نیست، از نگاه رمزینکس سود و زیان حالتی است که قیمت کوین‌ها در بازار جهانی کاهش و افزایش پیدا کنند و درنتیجه آن موجودی کیف پول افراد هم دستخوش تغییر شود.

https://pvst.ir/cdr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو