skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرعامل استارت‌آپ دکتر ساینا اعلام کرد:

درآمد دکتر ساینا در نیمه اول امسال ۳ برابر رشد کرد

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۱۰ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دکتر ساینا، استارت‌آپ حوزه مشاوره آنلاین پزشکی، در ۶ ماه اول سال جاری رشد ۳ برابری را تجربه کرده است.

مهدی خدادادی، مدیرعامل «دکتر ساینا» با اعلام این خبر درمورد رشد دکترساینا در ۶ ماه اول سال به پیوست گفت: «ما سال گذشته با توجه به اتفاقاتی  که در کشور رخ داد و مسئولیت اجتماعی‌امان که در قبال جامعه، مجبور شدیم در ساختار محصولات خود تغییراتی ایجاد کنیم. این تغییرات سبب شد تا رشد بالایی را تجربه کنیم. برای اینکه این رشد پایدار بماند، اواخر مهرماه تغییرات گسترده‌ای را در دکتر ساینا هم ازنظر زیرساختی و هم از نظر تیم و فرآیندی آغاز کردیم.»

او ادامه داد: «این تغییرات باعث رشد ما شد، رشدی که صرفا برمبنای رشد محیطی و قرنطینه نیست، بلکه رشد آگاهانه است. همین تغییرات سبب شد تا ۶ ماه اول سال به لحاظ درآمدی رشد ۳ برابری و از نظر تیمی رشد ۲ برابری را تجربه کنیم. یعنی هم‌اکنون از تیم ۳۵ نفره به تیم ۷۵ نفره تبدیل شدیم. حتی از نظر تعداد پزشک نیز از ابتدای امسال ۷۰ درصد رشد کردیم.»

به گفته خدادادی در ۶ ماه اول سال جاری، این تیم به لحاظ آینده‌پژوهی و استراتژی فعالیت‌هایی انجام داد و با این اقدامات توانست آینده اقتصادی خود را ترسیم کند. او همچنین بیان کرد: «دکتر ساینا در فصل زمستان ۳ محصول توسعه‌ای در حوزه سلامت دارد که از آنها بهره‌برداری خواهد کرد.»

خدادادی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا دکتر ساینا مانند برخی پلتفرم‌های سلامت به سمت راه‌اندازی داروخانه آنلاین هم می‌رود، گفت: «در مسیر توسعه‌ای که هستیم، این برنامه هم قطعا وجود دارد؛ اما می‌خواهیم فعالیتی در این حوزه انجام دهیم که سلامت مردم را به خطر نیندازد. چون شاهد بودیم که در برخی پلتفرم‌ها داروهایی به فروش می‌رسید که غیرقانونی بودند.»

او ادامه داد: «فضای درمان صرفا فضای کسب درآمد نیست. اینکه بدون نسخه دارو به مردم تحویل دهیم یا بخواهیم داروهای ممنوعه تنها برای درآمدزایی به فروش برسانیم، اصلا مورد تایید ما نیست. سلامت مردم باید محور فعالیت‌های ما باشد.»

https://pvst.ir/ba9
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو