skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

واحد پشتیبانی دکتر ساینا ماهانه ۴۰ هزار تماس ورودی و خروجی را مدیریت می‌کند

۲۶ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیر تیم پشتیبانی دکتر ساینا از دریافت ماهانه ۴۰ هزار تماس ورود و خروجی در واحد پشتیبانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دکتر ساینا، سیما صادقیان، مدیر تیم پشتیبانی دکترساینا با بیان اینکه پشتیبانی در خدمات مربوط به حوزه سلامت اهمیت قابل توجهی دارد و باید هر لحظه کنار کاربران بود، گفت: «تیم پشتیبانی دکترساینا، ماهانه بیش از ۴۰ هزار تماس ورودی و خروجی را مدیریت می‌کند، بخشی از این تماس‌ها مکالمات گروه پشتیبانی است که برای پیگیری مسائل کاربران انجام می‌شود.»

صادقیان درمورد اینکه نوع پشتیبانی دکترساینا از کاربران به چه شکلی است از چهار کانال پشتیبانی شامل مرکز تماس، چت آنلاین، تیکت پشتیبانی و صفحه ارتباط با ما نام برد.

صادقیان در ادامه با توضیح درباره روند فعالیت این کانال‌های پشتیبانی گفت: «کاربران دکترساینا از طریق شماره تماس ۵۸۳۰۴ به صورت ۲۴ ساعته امکان برقراری ارتباط با مرکز تماس پشتیبانی را دارند. همچنین چت آنلاین گفتینو روی اپلیکیشن و سایت قابل دسترس است. صفحه ارتباط با ما از طریق سایت قابل دسترس است و تیکت پشتیبانی هم از طریق سایت و اپلیکیشن به منظور ارتباط با کاربران فعال است.»

او در ادامه صحبت‌های خود به بیشترین میزان نارضایتی که کاربران داشتند اشاره کرد و گفت: «برای مثال پزشک دارویی را تجویز کرده که در ابتدای روند درمان، عوارضی دارد و کاربر می‌خواهد این موضوع را پیگیری کند. در برخی موارد هم پزشک در لحظه‌ای که کاربر درخواست ارسال می‌کند، مشغول طبابت است و از این وقفه لحظه‌ای، کاربر احساس ناخوشایندی پیدا می‌کند.»

به اعتقاد صادقیان، این مشکلات با تعامل بین کاربران و تیم پشتیبانی قابل پیگیری است،از همین رو این امکان برای کاربران در نظر گرفته شده تا بعد از دریافت مشاوره، تجویز پزشک و انجام مشاوره بتوانند اعلام رضایت یا عدم رضایت خود را با تیم پشتیبانی در میان بگذارند. به گفته صادقیان در صورتی که کاربران اعلام نارضایتی کنند، تیم پشتییانی با کاربران تماس گرفته و پیگیر مشکلات و دلیل نارضایتی خواهند شد.

https://pvst.ir/bct

4 نظر

  1. من مبلغ را به دکتر بهرخ باتقوی پرداخت کردم وپاسخی ازایشان دریافت نکردم بعد خود دکترگفتن مبلغ رو عودت میدیم ولی هنوز خبری نیس

  2. من‌ مبلغ به دکتر پرداخت کردم وهیچ پاسخی ندیدم بعد کنسل کردم ومبلغی به حساب برگشت نخورد ویا واریز نشد وایچکس پاسخگو نیست

  3. من برای مشاوره پول دادم ،تماسی نگرفتم،پیام به پشتیبانی دادم ولی هیچ پولی به حسابم نیومد

    اینم یه روش کلاهبرداری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو