skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

براساس گزارش ۹۹، کوئیزآو کینگز:

۶ میلیارد و ۵۰۰ هزار سوال در بازی کوئیزآو کینگز جواب داده شد

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۲۷ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

سه ماه پیش «کوییز آو‌کینگز»، بازی ایرانی در ژانر دانستنی‌ها تولد ۵ سالگی خود را جشن گرفت و در آن زمان این تیم اعلام کرد که به بیش از ۲۰ میلیون نفر کاربر ثبت‌نام شده رسیدند. حالا در آخرین روزهای سال ۹۹، «کوئیز آو کینگز» اعداد و ارقام تازه‌ای از آخرین وضعیت این بازی در سال ۹۹ ارائه کرد. براساس این گزارش در بازی «کوئیزآو کینگز» در سال۹۹ ، ۶ میلیارد و ۵۰۰ هزار سوال جواب داده شده و تمام زمانی که روی این بازی در سال ۹۹ صرف شده، ۵۸ میلیون ساعت بوده است.

به گزارش پیوست، در سالی که گذشت، در شرایطی که جهان درگیر ویروس کرونا و قرنطینه بودند، شرکت‌های بازی‌سازی و فعالان حوزه آی‌تی، توانستند کسب‌وکارهایشان را بهبود ببخشند. اعداد و ارقام منتشر شده از وضعیت «کوئیزآو کینگز» هم نشان از همین بهبود دارد. در سالی که گذشت کوئیزبازها ۵۸ میلیون ساعت، به عبارتی ۲ میلیون و ۴۲۰ هزار روز و معادل ۶ هزار و ۶۲۰ سال بازی کردند. در این زمان همچنین بیش از ۶ میلیارد و ۵۰۰ هزار سوال توسط کوییزبازها پاسخ داده شده است.

مجموع کل بازی‌ها در «کوئیز آو کینگز» یعنی مجموع کل مسابقه‌هایی که بین دو کاربر انجام می‌گیرد، در سال ۹۹، ۳۵۰ میلیون بازی بوده است. براساس آمارهای اعلام شده همچنین ۸۶۵ میلیون دست (session) کوئیز بازی شده است. تعداد کل سوالات طرح شده در این بازی هم ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار سوال است.

تجربه‌های‌ جدید کوئیز در سال ۹۹

امسال همچنین برای اولین بار، تیم «کوئیز آو کینگز» تجربه‌ داستانی کوییز را رقم زدند. ماجرای کارآگاه کوییزی، قصه‌ای تعاملی بود که کاربران در کنار هم و با پاسخ دادن به سوالات موضوعات مختلف، معماها را حل کردند. ماجرای کارآگاه با محوریت چالش‌های متفاوت در اختیار کاربران قرار گرفت و هر یک از این چالش‌ها، یک سرنخ جدید برای پیدا کردن سارق بودند. علاوه بر این، چالش‌های مناسبتی و هم‌سو با اتفاقات روز جامعه هم برای تیم کوئیز آف‌کینگز تجربه جدیدی بود.

همچنین در این یک سال، کوییزپلاس و مسیر هر فصل آن، با امکانات و ماموریت‌های جدیدی به‌روز شد. ماموریت‌هایی که هم‌چنان در حال تغییر هستند.در سالی که گذشت این تیم تعداد ۱۲ کوئیزپلاس را برگزار کردند.

طبق آمارهای کوییز آو کینگز، در طول این یک سال بیش از ۸۴ چالش مختلف در بازی برگزار شده است. یعنی به طور میانگین هر چهار روز یک بار، یک چالش و محتوای کاملا جدید برای کوییزبازها منتشر می‌شد. چالش‌های جدیدی چون «چالش بقالی» و «چالش جعبه شکلات». کل شرکت‌ کننده‌ها در چالش‌ها هم ۸ میلیون نفر بوده است.

آینده کوییز آو کینگز

برای نوروز ۱۴۰۰ فصل نوروزی با نام «بوی عیدی» در کوئیزآو کینگز آغاز شده است. این فصل به المان‌های مرتبط با عید اختصاص دارد. همچنین دو چالش کاملا جدید در کنار چالش‌های روزانه هم طراحی شده است. گردونه عیدی هم به رایگان به کاربرها هدیه و عیدی ارائه می‌کنند. حال که این بازی بیش از ۱۵ میلیون کاربر ثبت‌نام شده و ۱.۵ میلیون کوییزباز همراه در هر ماه دارد، کوئیزآو کینگز هم درنظر دارد با تغییرات بزرگی از جمله تغییر تکنولوژی توسعه‌ محصول، در سال ۱۴۰۰، محصولات جدیدی به کاربران خود ارائه دهد.

http://pvst.ir/9r2
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو