skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کوئیز آو کینگز: در متقلب بودن ۵۳۵ اکانت شَک نداریم

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۲۰ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

حدود هفت روز از نشست مشترک کوئیز آو کینگز و کاربرانی که حسابشان به دلیل استفاده از بات تلگرامی مسدود شده، می‌گذرد. حالا مدیر روابط عمومی کوئیز آو کینگز در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد که با اینکه قرار شد پس از کوئیزکاپ دوباره موضوع را بررسی کنند؛ اما آنها مطمئن هستند که این کاربران متقلب هستند. آنطور که امیر گلخانی تاکید می‌کند، این تیم به دنبال ایجاد محیط امن و سالم برای کاربران است تا بتوانند از بازی لذت ببرند، به همین خاطر تغییر رویکرد نخواهند داشت چون یک میلیون کاربر فعال در ماه دارند و باید پاسخگوی آنها هم باشند.

امیر گلخانی، مدیرروابط عمومی کوئیز آوکینگز در مورد چرایی مسدود شدن حساب کاربران بازی کوئیز به پیوست گفت: «کوئیز آو‌کینگز مانند هربازی دیگری راه‌های تقلبی دارد. ما هم از این موضوع اطلاع داریم. تیم امنیت کوئیز هم مداوم روی این موضوعات تمرکز کرده است. حدود هشت ماه پیش درگیر پروژه‌ای به نام بات تلگرامی شدیم و یک بات را هم شناسایی کردیم، سپس قوانین خود را به روزرسانی و اعلام کردیم که این موضوع بات تلگرامی برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است.»

موضوعی که باعث شد تا تمام این جریان به رسانه‌ها برسد وبسیاری برداشت متفاوت داشته باشند، این است که آنها نمی‌دانند این افراد متقلب هستند. در صورتی که این کاربران در عدالت بازی اخلال ایجاد کردند
امیر گلخانی،مدیرروابط عمومی کوئیز آو کینگز

او ادامه داد: «قصد ما ایجاد محیط امن و سالم برای کاربران است تا بتوانند از بازی لذت ببرند و به همین خاطر خیلی قاطع و سریع اقدام کردیم. تیم فنی راه دور زدن امنیت بازی را مسدود کرد و اکانت ۵۳۵ کاربری که از این بات استفاده کرده بودند را هم بست. ما براساس قوانین بازی که کاربران پذیرفتند، اقدام کردیم؛ اما به خاطر احترامی که به بنیاد داشتیم، حاضر شدیم با متقلبین صحبت کنیم و دلایل را مستقیم و شفاف توضیح دهیم.»

به گفته گلخانی نتیجه جلسه این شد تا ۱۰ آبان‌ماه پس از کوئیز کاپ دوباره موضوع را بررسی ‌کنند و اگر در این مورد نکته‌ای وجود داشت اعلام می‌کنند؛ اما آنها مطمئن هستند که این کاربران متقلب هستند.

گلخانی همچین افزود: «موضوعی که باعث شد تا تمام این جریان به رسانه‌ها برسد وبسیاری برداشت متفاوت داشته باشند، این است که آنها نمی‌دانند این افراد متقلب هستند. در صورتی که این کاربران در عدالت بازی اخلال ایجاد کردند. با اینحال ما تغییر رویکرد نخواهیم داشت چون یک میلیون کاربر فعال در ماه داریم و باید پاسخگوی آنها هم باشیم.»

او همچنین افزود: «قوانین بازی همواره برای حفظ سلامت فضای آن در حال تغییر است. در رابطه با مسدود شدن این متقلبان نیز قوانین ۴۸ ساعت قبل از مسدود شدنشان، به‌روز شد. اگر تغییر قوانین بزرگ باشد، حتما از طریق پیام درون بازی اطلاع‌رسانی می‌شود.»

http://pvst.ir/8s4
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو