skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

جزئیات ثبت‌نام کاندیداهای ششمین انتخابات نظام صنفی رایانه‌ای اعلام شد

تحریریه پیوست

۲۸ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کمتر از دو ماه به برگزاری ششمین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران باقی مانده و آنطور که گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد تا روز گذشته (۲۷ مهر) ۷۲ نامزد در شاخه شرکت‌ها، ۱۲ نامزد در شاخه مشاوران، ۴ نامزد در شاخه فروشگاه‌ها و ۴ نامزد بازرس سازمان، برای حضور در این انتخابات اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران،در این مرحله مطابق با تقویم برگزاری انتخابات دوره ششم، نامزدها برای تکمیل مدارک ثبت‌نام تا سی‌ام مهرماه فرصت دارند. با پایان یافتن مهلت تکمیل مدارک، فهرست‌ نهایی نامزدهای انتخابات منتشر خواهد شد. همچنین با نهایی شدن این فهرست، در جلسه‌ای با حضور تمامی نامزدها، دو نماینده از آنها برای حضور درهیأت نظارت انتخاب خواهند شد.

با استعلام از واحد عضویت سازمان نصر تهران، تا زمان انتشار این گزارش، هزار و ۵۰۴ شرکت، ۲۲۵ شخص حقیقی و ۱۶ فروشگاه، مجوز فعالیت معتبر و در نتیجه حق رأی در انتخابات را، دارا هستند.

همچنین طبق آمار اعلامی این واحد، ۲ هزار و ۸۳ شرکت، هزار ۹۷ شخص حقیقی و ۴۱ واحد فروشگاهی می‌توانند با تمدید مجوز فعالیت خود تا قبل از برگزاری انتخابات (در ۲۹آبان ماه)، در این رأی‌گیری مشارکت کنند. فهرست تمامی اعضای دارای حق رأی و همچنین اعضایی که برای کسب حق رأی نیاز به تمدید مجوز فعالیت دارند در صفحه ویژه انتخابات به تفکیک هر شاخه در دسترس است.

تا کنون دو لیست با نام‌های فراگیر و هم‌آفرین با حضور افراد شاخص حوزه ICT برای حضور در ششمین دور از انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اعلام آمادگی کرده‌اند. برخی خبرها حکایت از تلاش برای به ائتلاف رسیدن اعضای حاضر در این دو لیست داشت که تا لحظه انتشار این خبر هنوز خبری از به ائتلاف رسیدن این دو گروه منتشر نشده است. همچنین اواخر هفته گذشته نیز امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات به عنوان یکی از پرسروصداترین کاندیدای حاضر در این دور از انتخابات سازمان نظام صنفی از حضور در انتخابات انصراف داد. ششمین دور از انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای قرار است ۲۹ آبان ماه برای اولین بار و به دلیل شیوع کرونا به صورت الکترونیکی و بر بستر بلاک‌چین برگزار شود.

http://pvst.ir/8t3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو