skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

وام اسنپ برای مابه‌التفاوت سهمیه سوخت رانندگان در حساب آنها می‌ماند

تحریریه پیوست

۱۷ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسنپ اعلام کرده است به دلیل شیوع بیماری کرونا مبلغ وام اعتبار سهمیه سوخت را از حساب رانندگان خود کسر نخواهد کرد.

به گزارش پیوست پس از اجرا شدن سهمیه بندی سوخت و افزایش قیمت بنزین شرکت‌های تاکسی اینترنتی طرح‌های مختلفی را برای حمایت از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی در دستور کار خود قرار دادند در آن زمان اسنپ اعلام کرد که به رانندگانی که در هفته بیش از هزار کیلومتر پیمایش داشته باشند کمک هزینه سوخت پرداخت می‌کند.

همچنین سنپ اعلام کرده بود کمک‌هزینه‌ای نیز برای جبران افزایش قیمت بنزین به حساب کاربرانش واریز می‌کند و رانندگان در پایان ماه این مبلغ را به اسنپ بازمی‌گرداندند چرا که سهمیه سوخت از سوی شرکت ملی فرآورده‌های نفتی در پایان هر ماه به رانندگان تعلق می‌گیرد و اسنپ هم در پایان ماه این مبلغ را از حساب رانندگانی که از این طرح استفاده می‌کردند کم می‌کرد.

در حال حاضر به گفته روابط عمومی اسنپ، ۱۷ هزار راننده از این طرح استفاده می‌کنند اما مبلغ واریزی برای جبران مابه‌التفاوت هزینه سوخت از حساب آنها کسر نشده و این رقم تا اطلاع ثانوی برای جبران ضرر مالی گسترش ویروس کرونا در حساب آنها خواهد ماند. کاهش ترددهای دروش شهری طی روزهای گذشته به دلیل گسترش ویروس کرونا موجب شد تا میزان سفرهای تاکسی‌های اینترنتی نیز به صورت قابل توجهی کاهش یابد.

http://pvst.ir/7lc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو