skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ملزومات بهداشتی پیشگیری از گسترش کرونا در ناوگان اسنپ توزیع می‌شود

تحریریه پیوست

۱۰ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

باشگاه رانندگان اسنپ اقدام به توزیع ملزومات بهداشتی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا می‌کند. همچنین در مرحله دوم این طرح که از اواخر هفته دوم اسفندماه آغاز می‌شود قرار است ون‌هایی در تهران و چندین شهر دیگر وظیفه ضدعفونی کردن خودروهای اسنپی را بر عهده بگیرند.

به گزارش پیوست، اسنپ این اقدامات را نقطه شروع اقدامات این شرکت در برابر گسترش ویروس کرونا دانست. قرار است در فاز اول این طرح وانت‌هایی برندد شده‌ همراه با بسته‌های بهداشتی در سطح شهر تهران تردد کنند و ملزومات بهداشتی لازم برای مقابله با ویروس را به طور رایگان در اختیار رانندگان اسنپ قرار دهند.

روابط عمومی اسنپ اعلام کرده که در هر بسته علاوه بر اقلام بهداشتی، یک برگه آموزشی قرار دارد که توصیه‌های لازم در مورد استفاده صحیح از محتویات بسته را به اطلاع رانندگان می‌رساند.

اپلیکیشن‌های پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی نیز با ابراز نگرانی نسبت به وضعیت پایانه‌های تاکسی اعلام کردند این فضاها نیاز به ضدعفونی کردن از سوی شهردرای‌ها دارند. هادی علوی، مدیرعامل اپلیکیشن تومن درباره موارد مورد نیاز رانندگان تاکسی برای پیشگیری از شیوع کرونا به پیوست گفت: «در حال حاضر سامانه تاکسیرانی نیاز مبرمی به ماسک، مواد ضدعفونی کننده و دستگاه تب سنج دارد.»

مدیرعامل تومن اعلام کرد در این شرکت در حال توزیع برچسب هایی به تمام تاکسیرانان است که چه از طریق تومن چه کارت به کارت با هر اپلیکیشن دیگر مردم بتوانند پرداخت آنلاین کرایه تاکسی داشته باشند و به هیچ وجه از اسکناس استفاده نکنند.

اسنپ با تاکید بر اینکه بلافاصله بعد از خبر شیوع کرونا در ایران، فرهنگ‌سازی و آموزش را آغاز کردند، آموزش و اطلاع‌رسانی را به دو بخش کاربران راننده و مسافر تفکیک و اعلام کرد از تمام کانال‌های ارتباطی مانند پیامک، پوش نوتیفیکیشن، سایت، شبکه‌های اجتماعی و بروشور و پوسترهای آموزشی برای انتقال روش‌های جلوگیری از شیوع بیماری استفاده کردند.

همچنین اقدامات عملی برای پیشگیری از هرگونه احتمال شیوع ویروس در ناوگان اسنپ در دستور کار قرار گرفته است. باشگاه رانندگان اسنپ طرح «سفر به سلامت» را برای حفظ سلامت رانندگان و مسافران اجرایی و تاکید کرده فراتر از مسئولیت شرکت‌ها اگر هر کدام از افراد جامعه برای جلوگیری از گسترش بیماری تلاش کند، به سلامت می‌توانیم این روزها را پشت سر بگذاریم.

http://pvst.ir/7k1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو