skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

اخبار

تحریریه پیوست

کیف پول الکترونیکی اپلیکیشین «ایوا» فعال شد

تحریریه پیوست

۱۴ دی ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

شرکت پرداخت الکترونیکی سداد کیف پول خود را در اپلیکیشن «ایوا» فعال کرد و کاربران این اپلیکیشن می‌توانند پرداخت‌های خود را از طریق این کیف پول انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سداد، کارت‌خوان‌های پرداخت الکترونیکی سداد در فروشگاه‌های سراسر کشور امکان پرداخت از طریق کیف پول الکترونیکی ایوا را دارند و کاربران می‌توانند بدون کارت بانکی و با استفاده از گوشی موبایل خود از کارت‌خوان‌های بانک ملی ایران خرید کنند و با توسعه کیف پول «ایوا» کاربران این اپلیکیشن از این به بعد قادرند با ورود به بخش «QPay» از محل کیف پول نیز وجه خرید را پرداخت کنند.

تیم توسعه اپلیکیشن «ایوا» در حال گسترش قابلیت‌های کیف پول است و اعلام می‌کند به زودی امکان استفاده از این قابلیت در بسترهای دیگر همچون سایر اپلیکیشن‌ها، سازمان‌ها و ادارات نیز فراهم می‌شود.

پیش از این امکان پرداخت مبلغ خرید به واسطه QR کد دریافتی از فروشنده و با استفاده از  اپلیکیشن «ایوا» را فراهم شده بود. «ایوا» یک اپلیکیشن پرداخت است که خدماتی همچون خرید شارژ و بسته اینترنت، کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت‌های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که با فعال شدن کیف پول امکان  پرداخت مبلغ خرید از این طریق نیز فراهم شده است.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/78x

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو