skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

همکاری شیپور و‌ مِلاک آغاز شد

۱۵ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شیپور همکاری خود را با استارتآپ «مِلاک» آغاز کرد.

به گزارش پیوست، حمیدرضا پاکروان، مدیرعامل شیپور در رابطه با شروع همکاری این شرکت و استاراتآپ مِلاک گفت: باتوجه به راهبردهای تجاری شیپور، ما وظیفه خود می‌دانیم که با تیم‌های که از نظر استراتژی و نگاه به شیپور نزدیک هستند همکاری‌های بلندمدتی را ایجاد کنیم. با این سبک همکاری‌ها علاوه‌بر کمک به حوزه تجارت الکترونیکی، به رشد بهتر در راستای استراتژی شیپور دست پیدا می‌کنیم. شروع همکاری ما با مجموعه مِلاک از استان اصفهان خواهد بود و با توجه به همت و تمرکزی که این مجموعه دارد می‌خواهیم در شهر‌های دیگر نیز با ان مجموعه همکاری کنیم.

حمیدرضا پاکروان، مدیرعامل شیپور
حمیدرضا پاکروان، مدیرعامل شیپور

پاکروان درمورد زمان آغاز و چگونگی این همکاری گفت: در هفته‌های آینده بخشی از تیم شیپور به اصفهان سفر خواهند کرد تا همراه با مجموعه مِلاک برای تست برخی موارد وارد بازار شوند. همچنین ما در محصول شیپور هم از مِلاک استفاده خواهیم کرد و یک API بین دو مجموعه ایجاد خواهد شد.

او با اشاره به اثرات این همکاری گفت: من و هیات مدیره شیپور معتقدیم باید همکاری‌های بلندمدت با مجموعه‌های دیگر داشته باشیم. با اینکه ساختن هر چیزی در داخل سازمان یک روش مرسوم است که من نقدی به آن ندارم ولی ترجیح ما این است که بتوانیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم تا ضمن انتقال تجربه به مجموعه‌های جوان مدیریت هزینه بهتر و سرعت اجرای بیشتری داشته باشیم.

مدیرعامل شیپور در ادامه گفت: ما تمایل داریم این همکاری‌ها گسترش پیدا کند و به مجموعه‌های دیگر هم توصیه می‌کنیم این شکل از همکاری‌ها را امتحان کنند. لزوماً همیشه معنای پارتنرشیپ خرید یا سرمایه‌گذاری نیست.  این سبک همکاری‌ها به مجموعه‌های کوچک‌تر هم این استقلال عمل را می‌دهد تا هم تجربه کسب کنند و هم در مسیر رشد خود تصمیم‌های‌ بهتر و بزرگتری بگیرند.

استارتآپ مِلاک، یک شبکه اجتماعی برای مدیریت املاک و مستغلات است که توانسته از یکی از انبوهسازان بزرگ ایران در سال ۱۴۰۲ جذب سرمایه کند. علیرضا حاتمی مدیر پیشین ارتباطات اسنوا، در حال حاضر مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران این استارتآپ است.

https://pvst.ir/ic9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو